twarz

Home / Zabiegi odmładzające – zadbaj o cerę dojrzałą!

Zabiegi odmładzające – zadbaj o cerę dojrzałą!

Czas zdecydowanie działa na naszą niekorzyść, pozbawiając nas młodzieńczego wdzięku i świeżości.  Luźna i obwisła, pokryta zmarszczkami skóra potrafi wpędzić w kompleksy niejedną dojrzałą kobietę. Ukrywamy nadszarpniętą urodę za ciężkim makijażem i zabudowanymi ubraniami, coraz bardziej odcinając się od otoczenia… Na szczęście współczesna medycyna estetyczna oferuje bogatą paletę różnorodnych zabiegów, które pozwalają cofnąć wskazówki zegara…

Spis treści
  Add a header to begin generating the table of contents

  odmladzanie

  Czas zdecydowanie działa na naszą niekorzyść, pozbawiając nas młodzieńczego wdzięku i świeżości.  Luźna i obwisła, pokryta zmarszczkami skóra potrafi wpędzić w kompleksy niejedną dojrzałą kobietę. Ukrywamy nadszarpniętą urodę za ciężkim makijażem i zabudowanymi ubraniami, coraz bardziej odcinając się od otoczenia… Na szczęście współczesna medycyna estetyczna oferuje bogatą paletę różnorodnych zabiegów, które pozwalają cofnąć wskazówki zegara i przywrócić skórze blask i witalność. Większość z nich jest zupełnie nieinwazyjna, bezpieczna oraz – co najważniejsze – skuteczna!

  Odmładzające zabiegi na twarz

  Panie, które decydują się na zabiegi odmładzające, w pierwszej kolejności skupiają się na twarzy – w końcu to ona jest najbardziej widoczna dla otoczenia i staje się niejako naszą urodową wizytówką. Do wyboru mamy wiele różnorodnych zabiegów, które są efektywnymi sposobami na usuwanie zmarszczek czy ogólnie pojmowane odmładzanie skóry: https://skinclinic.pl/category/zabiegi-na-twarz/odmladzanie-skory-zabiegi-na-twarz/. Ze względu na wieloletnią tradycję wciąż najpopularniejszy jest botoks, czyli wstrzykiwanie w skórę toksyny botulinowej, która czasowo blokuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe, co powoduje rozprostowanie istniejących zmarszczek oraz zapobiega powstawaniu nowych. Równie popularna jest mezoterapia igłowa, czyli wstrzykiwanie w skórę specjalnej mieszanki substancji odżywczych i intensywnie pielęgnujących. Coraz chętniej jednak korzystamy z najnowocześniejszych osiągnięć medycyny estetycznej, a do takich z pewnością można zaliczyć zabieg uwielbiany przez gwiazdy showbiznesu – CACI, niechirurgiczny lifting mięśni twarzy.

  Odmładzające zabiegi na ciało

  Niestety, czas wpływa negatywnie nie tylko na stan skóry twarzy, ale i na całe nasze ciało. Wysuszona, obwisła, pozbawiona jędrności i elastyczności skóra źle prezentuje się w większości ubrań. Ujędrnianie ciała to tylko jeden ze sposobów na odzyskanie pięknego wyglądu, jednak panie z cerą dojrzałą powinny pomyśleć o skorzystaniu z kompleksowych zabiegów, które wszechstronnie wpływają na kondycję skóry. Warte polecenia zabiegi odmładzające to między innymi nici liftingujące czy zabieg Redensity z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

  Różne ceny, zróżnicowane rezultaty

  Wśród tak dużej liczby zróżnicowanych zabiegów można poczuć się nieco zagubionym i zacząć zastanawiać się, który z nich da najlepsze efekty. Prawda jest taka, że zabieg pielęgnacyjny należy wybrać w zależności od naszych możliwości finansowych, oczekiwań oraz kondycji naszej skóry. Jeśli nie mamy pewności, który będzie dla nas najlepszy, warto skorzystać z profesjonalnej porady wykwalifikowanej kadry w salonie medycyny estetycznej. Niektóre zabiegi należy wykonać kilka razy, by uzyskać optymalny efekt, inne wystarczy przeprowadzić tylko raz. Jedne z nich dają natychmiastowy skutek, zaś przy pozostałych trzeba uzbroić się w cierpliwość na kilka tygodni. Wszystko to ma znaczenie i wpływa na nasze zadowolenie z otrzymanego rezultatu. Zanim więc zdecydujemy się na zabieg zachwalany przez znajomą, koniecznie dowiedzmy się czegoś więcej na jego temat i porozmawiajmy z lekarzem, który będzie przeprowadzał terapię. W ten sposób unikniemy nieporozumień i niemiłych rozczarowań.

  Poszukujesz godnego zaufania gabinetu medycyny estetycznej, który zapewni ci młody i olśniewający wygląd? Zajrzyj na stronę warszawskiej kliniki SkinClinic!

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *