Home / Zabiegi na twarz / Sculptra

Sculptra zabieg odmładzający

Sculptra

Sculptra to wypełniacz, który skutecznie odmładza twarz. Efekty tej metody są spektakularne i długotrwałe, ponieważ preparat – o takiej samej nazwie jak zabieg – bazuje na dobroczynnościach kwasu polimlekowego, naturalnie występującego w organizmie człowieka. To dlatego Sculptra jest bezpieczny, a dodatkowo polecany dla tych, którzy obawiają się inwazyjnych zabiegów.

Na czym polega zabieg?

Do zabiegu odmładzania twarzy wykorzystywany jest preparat Sculptra, który bazuje na kwasie polimlekowym. Dzięki temu, że kwas ten jest naturalnym składnikiem ludzkiego organizmu, to jest dobrze przyswajalny i pozwala osiągnąć spektakularne efekty. Ta rewolucyjna metoda stymuluje komórki do produkcji kolagenu, odpowiedzialnego za młody wygląd skóry. Wytwarzanie kolagenu sprawia, że efekty z jednej strony pojawiają się natychmiast, a z drugiej – stopniowo zwiększają swoją intensywność.

Efekty zabiegu Sculptra

poprawa gęstości skóry

wymodelowana twarz z zaznaczonym owalem i konturem

zwiększenie jędrności i elastyczności skóry

likwidacja zmarszczek

usunięcie nawet bardzo głębokich bruzd np. bruzdy nosowo-wargowej

wypełnienie ubytków skóry

pobudzenie skóry do samoregeneracji

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Dla zwiększenia efektów zaleca się serię zabiegów

Z każdym pacjentem, który zgłosi się do naszej Kliniki zostanie przeprowadzony wywiad, a w razie konieczności również podstawowe badania. Procedura ta będzie potwierdzeniem możliwości bezpiecznego wykonania zabiegu Sculptra.

Jeśli zmiany, jakich chce dokonać pacjent są minimalne wystarczy już jeden zabieg. Z kolei, gdy bruzda jest głęboka, a skóra znacznie wiotka, jednorazowe zastosowanie wypełniacza może nie być wystarczające. Wówczas specjaliści oceniają ile zabiegów należy wykonać. Najlepsze i długotrwałe efekty dostrzegalne są po serii trzech zabiegów w odstępach około 2-3 miesięcy.