Home / Zabiegi na twarz / Redensity kwas hialuronowy

Wypełnianie zmarszczek w SkinClinic

Redensity- kwas hialuronowy

Dolina łez powstaje w wyniku starzenia się skóry pod oczami. Stanowi ubytek tkanki w obrębie okolic oczodołu i przyśrodkowej części policzków. Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym w SkinClinic w Warszawie to niezawodny sposób na młodszy wygląd, nawilżenie i regenerację zmęczonej skóry wokół oczu.

REDENSITY-opakowanie

Dolina łez – kwas hialuronowy w wypełnianiu zmarszczek

TEOSYAL® Redensity to żel, który stosowany jest do usuwania zmarszczek w okolicy oka. Innowacyjna formuła TEOSYAL® Redensity zawiera wysokiej jakości nieusieciowiony kwas hialuronowy i cenne składniki pielęgnacyjne starannie wyselekcjonowane składniki wspierają procesy odbudowy i regeneracji skóry. Skóra odzyskuje naturalną gęstość, a zmarszczki w dolinie łez zostają zniwelowane.

aminokwasy
antyoksydanty
minerały
witaminę B6
lidokainę – substancję znieczulającą

TEOSYAL® Warszawa – przebieg kuracji w SkinClinic

Przed zabiegiem wypełniania zmarszczek niezbędna jest wcześniejsza konsultacja w SkinClinic, podczas której lekarz zaleci najlepsze rozwiązanie odmładzające dla każdego pacjenta.

Zabieg wypełniania zmarszczek Redensity jest prosty i trwa około 20 minut. Odbywa się po zastosowaniu znieczulenie miejscowego na miejsce poddane zabiegowi.

Kuracja składa się z trzech zabiegów, które przeprowadzane są co trzy tygodnie. Podczas wizyty w SkinClinic, żel TEOSYAL® Redensity podawany jest za pomocą igły lub kaniuli wzdłuż linii zmarszczek. Technika mikrowkłuć sprawia, że produkt zostaje rozprowadzony po całej powierzchni. Zabieg nie niesie za sobą skutków ubocznych, dzięki czemu można od razu powrócić do codziennych czynności.

TEOSYAL® Redensity – efekty zabiegu

Efekty zabiegu widoczne są bezpośrednio po wstrzyknięciu preparatu. Rezultaty widoczne są przez okres około 12 miesięcy. Zabieg stosować można na okolice twarzy, szyi i dekoltu.

wygładzenie rysów twarzy

zanik tzw. ciemnych obszarów i worków pod oczami

wypełnianie zmarszczek

zagęszczenie skóry

nawilżenie skóry

uzyskanie blasku i świeżości

zdrowy i wypoczęty wygląd.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Usuwanie zmarszczek pod oczami

przeciwwskazania do zabiegu

 

infekcje skórne w okolicach oczu,
uczulenie na składniki preparatu,
ciąza i okres karmienia piersią,
tendencja do powstawania bliznowców,
niewyrównana cukrzyca,
przebarwienia pigmentacyjne,
duże worki pod oczami,
cienie pod oczami bez ubytku objętości.
Zobacz efekty zabiegu

Przed i po

Redensity-przed-po