Home / Zabiegi na twarz / Radiesse

Radiesse zabieg odmładzający twarz

radiesse-woman

Radiesse to nazwa zabiegu odmładzającego twarz oraz preparatu, który jest do tego wykorzystywany. Zabieg pozwala skutecznie wyeliminować oznaki starzenia skóry. Jego dobroczynność znalazła zastosowanie nie tylko w obrębie twarzy, ale również konkretnych partii ciała. Nasza Klinika dysponuje preparatem Radiesse najwyższej jakości, dzięki czemu cały zabieg jest wykonany profesjonalnie, bezpiecznie, a dzięki temu również skutecznie. Jeśli chcesz odmłodzić twarz, ale zastanawiasz się, która metoda będzie dla Ciebie najlepsza, odwiedź SkinClinic, a my Ci w tym pomożemy. Jeśli okaże się, że zabieg Radiesse nie jest dla Ciebie, dobierzemy inną metodę – do Twoich indywidualnych potrzeb i predyspozycji.

Czym jest i jak działa preparat Radiesse?

Radiesse (hydroksyapatyt wapnia) to wypełniacz, który pozwala uzupełnić ubytki w skórze, ale też wymodelować całą twarz i poprawić estetykę ciała. Preparat ten wstrzykiwany jest w skórę, a efekt iniekcji dostrzegalny jest natychmiastowo. Wówczas tworzy się tzw. rusztowanie dla kolejnych spektakularnych i długotrwałych zmian. W kolejnej fazie działania Radiesse dochodzi do stymulacji fibroblastów, w efekcie czego produkuje się nowy kolagen, odpowiedzialny za młody wygląd skóry.

radiesse-mechanizm-1
radiesse-mechanizm-2

Wskazania do zabiegu

Zabieg Radiesse, który wykonasz w naszej Klinice dedykowany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Efekt zabiegu będzie tym bardziej widoczny, im skóra będzie dojrzalsza i naznaczona oznakami starzenia. Radiesse poleca się tym, którzy chcą odmłodzić twarz, wyeliminować zmarszczki, wymodelować twarz, poprawić jędrność i elastyczność skóry. Zabieg ten to doskonałe rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy obawiają się inwazyjności skalpela. Iniekcja wypełniacza w porównaniu do operacji plastycznych jest bezpieczna i nieinwazyjna.

Efekty po zabiegu

podniesienie owalu i konturu twarzy

wygładzenie okolic kości jarzmowych i żuchwy, poprzez eliminację nadmiaru skóry

usunięcie zmarszczek

wypełnienie bruzd nosowo-wargowych

plastyka nosa

zagęszczenie skóry

poprawa jędrności i elastyczności skóry

likwidacja blizn potrądzikowych

modelowanie dłoni

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Zobacz efekty zabiegu

Przed i po

radiesse-efekty