Home / Zabiegi na twarz / Nici First Lift

Zastosowanie Nici First Lift

nici first lift skinclinic

Nici First Lift (określane również jako nici PDO), są w pełni wchłanialne, ponieważ zostały wykonane z rozpuszczalnej substancji, jaką jest polidioksanon. To silne, syntetyczne włókno, które w prosty sposób rozpuszcza się w tkance. Nici First Lift po raz pierwszy użyto w Korei Południowej, jednak szybko zaczęto wykorzystywać je w Europie i na całym świecie. Nici PDO są bowiem niezwykle skuteczne i bezpieczne dla organizmu.

Na czym polega zabieg nićmi First Lift?

Wykorzystanie elastycznych i trwałych nici First Lift umożliwia przeprowadzenie liftingu twarzy bez użycia skalpela. Innowacyjność tej metody tkwi w spektakularnych efektach oraz bezinwazyjności. Aplikacja nici jest praktycznie bezinwazyjna i bezbolesna, trwa około pół godziny, nie pozostawia żadnych blizn ani nacięć, a drobne zaczerwienienia znikają w ciągu kilku dni. Obecność nici w skórze pobudza ją do samoregeneracji – produkcji kolagenu w miejscu wprowadzenia nici. Dzięki temu efekt zabiegu jest spektakularny i długotrwały. Lifting First Lift jest ceniony przez lekarzy specjalistów za swoją skuteczność. Szybko uzyskiwany efekt młodości nie jest poprzedzony wykonaniem żadnych nacięć, ani uszkodzeń skóry. Zabieg jest doskonałą alternatywą dla osób, które pragną odmłodzić twarz, jednak obawiają się inwazyjności operacji plastycznych czy chirurgicznych.

Efekty liftingu First Lift

eliminacja zmarszczek płytkich i głębokich oraz poziomych i pionowych

poprawa owalu i konturu twarzy

lifting całej twarzy

wygładzenie konkretnych partii twarzy – czoła, policzków, okolic oczu, zmarszczek nosowo-wargowych

podniesienie łuku brwiowego

lifting powiek

pozbycie się tzw. drugiego podbródka

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Komu zaleca się lifting nićmi First Lift

Lifting twarzy jest dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Ważne jest, aby zmiany, które pacjent chce wyeliminować z powierzchni twarzy były wynikiem postępującego procesu starzenia się. To dlatego zgłaszając się do naszej Kliniki, lekarze specjaliści przeprowadzają wnikliwy wywiad z pacjentem i oceniają możliwość przeprowadzenia zabiegu. Bardzo często do SkinClinic zgłaszają się osoby zbyt młode, których twarz jest przemęczona lub uszkodzona niewłaściwym trybem życia. W takich przypadkach zalecamy regenerację organizmu, która jest w stanie przywrócić skórze promienny wygląd.