Home / Zabiegi na twarz / Molekuła młodości PROFHILO

Molekuła młodości PROFHILO

profhilo

Stabilizowane kompleksy hybrydowe – PROFHILO to efekt miliona sprężynek, które przywrócą Twojej twarzy utracony kontur i sprawią, że poczujesz się dużo, dużo młodziej.  Profhilo nie tylko sprawi, że Twoja skóra stanie się młodsza i jędrna ale też ją wzmocni.

Dlaczego Profhilo?

Zabieg Profhilo dzięki swojej innowacyjnej formule pozwala na neutralizację chomików, przywraca blask, profil i kontur Twojej twarzy. Dodatkowo skutecznie neutralizuje efekt zwiotczałej skóry, wygładza zmarszczki i wysmukla rysy twarzy nadając twojej skórze sprężystość i napięcie.

Profhilo-1

Efekty molekuła PROFHILO

Zniwelowanie asymetrii warg sromowych mniejszych i większych.

Redukcja bólu, swędzenia, pieczenia, otarć i innych urazów wywołanych nieprawidłowym kształtem sromu.

Uzyskanie pożądanego rozmiaru warg sromowych.

Zapobieganie nawracającym infekcjom wywołującym stan zapalny.

Poprawienie komfortu, szczególnie w przypadku przerostu warg sromowych.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Na czym polega Profhilo

Profhilo składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix).  To  dzięki właśnie tym cząstką zabieg Profhilo pozwala uzyskać efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Warto zwrócić uwagę, że Profhilo nie jest ani zabiegiem z dziedziny wypełniaczy ani biorewitalizatorem. Profhilo to nowe podejście do kwestii przebudowy i odbudowy parametrów skóry z wykorzystaniem molekuł dlatego Profhilo jest jednym zabiegiem na rynku  i nie może być porównywanym z żadnym innym.

Profhilo-2

Wskazania

Zabiegi na twarz

ujędrnianie
odmładzanie

Zabiegi na ciało

dłonie
ramiona
nogi
kolana
Ile zabiegów należy wykonać dla osiągniecia 100% efektu.

Do uzyskania pełnego efektu należy wykonać od 1-2 zabiegów. 2 zabieg należy przeprowadzić w odstępie 30dni.
2 zabieg przewidywany jest przy bardzo złym stanie skóry.

Zobacz efekty zabiegu

Przed i po

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu? Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku. W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.