Home / Zabiegi na twarz / Maximus

Co to jest Maximus?

TX-thigh Maximus

Czas nie oszczędza nikogo. Pojawiające się na twarzy zmarszczki i nieestetyczne zwiotczenia skóry to również zasługa nieodpowiedniego trybu życia. Nie możemy zatrzymać czasu, ale specjaliści z naszej Kliniki są w stanie zahamować proces starzenia się dzięki innowacyjnemu zabiegowi Maximus. Jest to nieinwazyjny i bezpieczny sposób poprawy kondycji naszej skóry, a dzięki zastosowaniu energii fal radiowych korzystnie oddziałuje na mięśnie i redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej.

Na czym polega zabieg Maximus TriLipo?

Podczas zabiegu wykorzystywane jest działanie trójpolarnej fali radiowej. Głowica masująca zbliżana jest do skóry, aby wyemitować fale, których zadaniem jest podgrzanie skóry właściwej. Wzrost temperatury tkanek powoduje obkurczenie się włókien kolagenowych, które są odpowiedzialne za przywrócenie właściwego napięcia skóry. Zabieg powoduje ujędrnienie skóry, a co za tym idzie – niweluje zmarszczki. Dzięki oddziaływaniu energii fal radiowych na skórę organizm jest stymulowany do produkcji nowego kolagenu, a proces ten trwa nawet kilka miesięcy.

Efektywność zabiegu

Zniwelowanie asymetrii warg sromowych mniejszych i większych.

Zapobieganie nawracającym infekcjom wywołującym stan zapalny.

Poprawienie komfortu, szczególnie w przypadku przerostu warg sromowych.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Plastyka warg sromowych w klinice SkinClinic

Zmniejszanie warg sromowych w klinice medycyny i ginekologii estetycznej SkinClinic w Warszawie pozwala na pozbycie się niekomfortowych zmian w obrębie narządów intymnych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego lasera MonaLisa Touch wyposażonego w skaner, leczenie jest precyzyjne i małoinwazyjne. Specjaliści z kliniki SkinClinic dokładają wszelkich starań, aby pacjentki czuły się podczas zabiegu komfortowo i dzięki konsultacji ginekologicznej odzyskały pewność siebie. Zdrowie intymne poprawia nie tylko codzienne funkcjonowanie, ale także podnosi psychiczny komfort życia.

Efektywność zabiegu

Zabieg Maximus realizowany w gabinecie SkinClinic w Warszawie pozwala pacjentom uzyskać potrójny efekt

Ogranicza ilość tkanki tłuszczowej

zapewnia twarzy profesjonalny lifting

nadaje skórze elastyczność i jędrność

Pacjenci, którzy zdecydują się na odmładzająco – liftingujący zabieg Maximus, mogą liczyć na zadowalające rezultaty w zakresie modelowania konturu twarzy, redukcji zmarszczek, liftingu, a także poprawy napięcia i jędrności skóry twarzy. Oprócz odzyskania atrakcyjnego wyglądu zabieg oferuje nam szereg korzyści psychologicznych jak choćby wzrost poczucia własnej wartości, podwyższenie komfortu i jakości życia oraz większą otwartość na nawiązywanie nowych relacji. Po przeprowadzonym zabiegu nasi pacjenci odzyskują wiarę w siebie i opuszczają gabinet pełni młodzieńczej energii!

 

Umów konsultację: +48224244646

Zobacz działanie zabiegu

Wizualizacje

maximus-pollogen-trilipo-3
maximus-pollogen-trilipo-2
maximus-pollogen-trilipo-1