Home / Zabiegi na twarz / Intraceuticals

Intraceuticals - skuteczne odmłodzenie skóry

Intraceuticals

Zabieg Intraceuticals to nieinwazyjna metoda odmłodzenia skóry i pozbycia się niedoskonałości cery. Stanowi niezwykle skuteczny sposób na zmarszczki pod oczami, które nadają twarzy zmęczony wygląd. Intraceuticals to nie tylko zabieg na wypełnianie zmarszczek – polecany jest także przy problemach skórnych, takich jak:

  • utrata gęstości i jędrności skóry

  • trądzik

  • łuszczyca

  • egzema

  • przebarwienia

  • nierówny koloryt cery

intraceuticals-ilustracja

Na czym polega zabieg Intraceuticals?

Intraceuticals opiera się na innowacyjnej technologii hiperbarycznego tlenu. Zabieg polega na dostarczeniu w głąb skóry substancji aktywnych za pomocą tlenu. Dogłębne wnikanie serum kosmetycznego, zapewnione jest dzięki specjalnemu aplikatorowi, który umożliwia kontrolowane oddziaływanie na skórę czystym tlenem o odpowiednim stężeniu.

Do terapii wykorzystywane są specjalne ampułki booster, które dopasowywane są do problemu skóry każdego pacjenta. Wzmacniające boostery, dostępne są w kilku odmianach

Booster Witamina A
Booster Witamina C w trzech postaciach
Booster Kollagen
Booster Przeciwutleniacz
Booster Opulance.

Intraceuticals – efekty zabiegu

Zabieg Intraceuticals to jeden z ulubionych zabiegów gwiazd światowego formatu, takich jak Jennifer Lopez czy Eva Longoria. Efekty mówią same za siebie – skóra staje się wyraźnie młodsza i bardziej wygładzona. Stosowanie zabiegu Intraceuticals zapewni Twojej skórze:

lifting twarzy

redukcję objawów starzenia

promienny i zdrowy wygląd

wypełnienie drobnych zmarszczek

poprawę napięcia i gęstości skóry

wyrównanie kolorytu

długotrwałe nawilżenie

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Zabieg Intraceuticals w Warszawie

Ulubiony zabieg gwiazd Hollywood dostępny jest na wyciągnięcie ręki! Intraceuticals w Polsce wykonać można w warszawskiej SkinClinic pod okiem doświadczonych specjalistów. Postaw na metodę, która zadba o rewitalizację Twojej skóry bez użycia skalpela. Zabiegi na trądzik i usuwanie przebarwień, wykonywane są za pomocą innowacyjnych urządzeń w SkinClinic, pozwolą utrzymać skórę w doskonałej kondycji i przywrócić jej świeży wygląd.