Home / Zabiegi na twarz / Harmony XL ndyag 1064 nm

Laserowe usuwanie pajączków w Warszawie

Harmony XL ndyag 1064 nm

Laser Harmony XL to innowacyjna technologia, pozwalająca pozbyć się nieestetycznych pajączków i niechcianych znamion skórnych. Urządzenie Harmony XL ND:YAG 1064 NM, dostępne w SkinClinic, to szybki i skuteczny sposób na pozbycie się defektów skóry, takich jak na przykład:

  • opalanie

  • palenie papierosów

  • spożywanie alkoholu

  • gorące kąpiele

  • siedzący lub stojący tryb życia

Pękające naczynka krwionośne - przyczyny

Rozszerzone naczynka to problem, za który odpowiadają głównie uwarunkowania genetyczne. Spowodowane mogą być również zaburzeniami hormonalnymi i krążeniowymi, a także schorzeniami przewodu pokarmowego czy nadciśnieniem tętniczym. Istnieje wiele czynników, które potęgują powstawanie popękanych naczynek, takie jak

opalanie
palenie papierosów
spożywanie alkoholu
gorące kąpiele
siedzący lub stojący tryb życia

Problem pękających naczynek jest często bagatelizowany – lekceważony może prowadzić do poważnych dolegliwości. Najskuteczniejszym i najszybszym sposobem są zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej – jak Harmony XL dostępny w SkinClinic.

Laserowe usuwanie naczynek i znamion – na czym polega zabieg?

Zabieg Harmony XL polega na przykładaniu chłodzącej głowicy do zmienionych chorobowo miejsc i oddziaływaniu w leczone obszary falą lasera 1064 nm, która absorbowana jest przez hemoglobinę.

Podczas emisji impulsu, wytwarzana jest energia cieplna, która prowadzi do zniszczenia ścian naczyń krwionośnych. Pełne efekty zabiegu można zaobserwować po upływie 4-6 tygodni. Do największych zalet zabiegu laserowego Harmony XL należy zaliczyć

  • bezbolesność

  • bezpieczeństwo

  • wysoka skuteczność

  • nieinwazyjność

Pękające naczynka krwionośne na rękach czy nogach przestaną sprawiać problem. Laser Harmony XL gwarantuje szybkie efekty zabiegu i poprawę wyglądu skóry.

Laserowe zamykanie naczynek – przeciwwskazania:
opalona skóra,
łuszczyca,
bielactwo,
stany zapalne skóry,
opryszczka,
przyjmowanie Izotretynoiny i Tretinoiny,
ciąża i okres karmienia piersią,
choroby nowotworowe,
padaczka,
nadwrażliwość na światło,
cukrzyca,
gorączka i stan osłabienia odporności,
tatuaże i bliznowce w miejscu leczenia.