Home / Zabiegi na twarz / Harmony XL – iPIXEL

Laserowe usuwanie przebarwień

skinclinic-11

Wykorzystanie mocy lasera  w walce z przebarwieniami to bardzo skuteczna metoda ich eliminacji. Skóra nie jest podrażniona, uszkodzona, a jej ciągłość nie zostaje naruszona, natomiast przebarwienia stają się niewidoczne. Moc wiązek lasera jest silna, a przy tym bezpieczna. Wybierając tę metodę masz szansę na eliminację nawet najbardziej rozległych i widocznych, ze względu na ich ciemny kolor, przebarwień. W naszej Klinice oferujemy zastosowanie rewolucyjnego lasera Harmony XL iPixel, który dodatkowo sprawdza się w usuwaniu blizn, rozstępów i zmarszczek.

Jak działa Harmony XL iPixel?

Harmony XL iPixel to urozmaicona i wielofunkcyjna platforma, wykorzystywana w walce z niedoskonałościami skóry. Laser frakcyjny Harmony działa na podstawie emisji wiązek światła i ultradźwięków. Podczas eliminacji przebarwień wiązka światła lasera frakcyjnego kierowana jest na fragment skóry pokryty nieestetycznym przebarwieniem. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny, ponieważ Harmony XL iPixel nie oddziałuje na skórę bez tych niedoskonałości, a tylko w obrębie zmian. Oddziaływanie lasera prowadzi do delikatnego uszkadzania zmienionych komórek skórnych. W następstwie dochodzi do ich usunięcia i pobudzenia skóry do regeneracji, w efekcie czego przebarwienie znika i zostaje zastąpione skórą o jednolitym kolorycie.

Inne metody usuwania przebarwień w SkinClinic

Przebarwienia to nieestetyczna zmiana skórna, która może pojawić się zarówno na twarzy, jak i ciele. Najczęściej jest wynikiem nadmiernej ekspozycji skóry na słońce, starzeniem się, ale też pozostałościami po trądziku czy operacjach. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oferowane przez SkinClinic są bardzo różnorodne. Zgłaszając się do naszej Kliniki powierzasz się jednocześnie w profesjonalną opiekę lekarzy specjalistów, którzy dobiorą odpowiednią dla Ciebie metodę. Oferujemy, m.in.: peelingi, mikrodermabrazję, dermabrazję, zabieg Cosmelan, czy też wykorzystanie mocy kosmeceutyków pHformula.

harmony-xl-pixel-przed-po