Home / Zabiegi na twarz / Harmony XL – ClearLift

Lifting - odmładzanie twarzy bez skalpela

clearlift

Innowacyjna metoda liftingu twarzy przy pomocy lasera pozwala na skuteczne odmłodzenie bez użycia skalpela. Technologia ta to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną walczyć z oznakami starzenia, jednak nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom operacji plastycznych. Dzięki regeneracji kolagenu przy użyciu technologi Q-Switch w SkinClinic szybko i skutecznie pozbędziesz się uciążliwych problemów związanych z fotostarzeniem skóry.

Jak wygląda zabieg?

Lifting z zastosowaniem Harmony XL Clear Lift bazuje na wykorzystaniu mocy nieablacyjnego frakcyjnego lasera Q-Switch. Zabieg odmłodzenia polega na tym, że w głąb skóry przekazywane są wiązki światła. Dzięki nim fragment skóry, na który oddziałuje laser staje się odmłodzony, promienny, zmarszczki spłycone lub całkowicie usunięte, a zdolność do samoregeneracji wznowiona. Efekty pozabiegowe są porównywane do serii peelingów chemicznych czy resurfacingu.

Technologia Harmony XL Clear Lift

Harmony XL Clear Lift to wielofunkcyjna platforma, działająca na podstawie mocy lasera, światła i ultradźwięków. Wykorzystywana jest nie tylko w walce z oznakami starzenia się, lecz także w walce z przebarwieniami, bliznami i innymi nieestetycznymi zmianami skórnymi. W przypadku odmładzania Harmony XL Clear Lift pozwala na:

eliminację zmarszczek o różnej rozległości i głębokości

modelowanie owalu twarzy

poprawę konturu twarzy

przeprowadzenie zabiegu fotostarzenia

przywrócenie skórze jędrności i elastyczności

ogólne odmłodzenie skóry, dzięki czemu twarz zyskuje promienny wygląd

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Zalecenia i przeciwwskazania

Lifting twarzy z Harmony XL Clear Lift dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom, których skóra uwidacznia oznaki starzenia się – zmarszczki, brak gęstości, utratę jędrności i elastyczności. Zwracając się do SkinClinic zostaniesz otoczony profesjonalną troską, a nasi lekarze dostosują do Twoich potrzeb odpowiednią ilość i intensywność zabiegu. Niestety, nie w każdym przypadku lifting jest wskazany. Do przeciwwskazań należą:

ciąża
karmienie piersią
przyjmowanie ziół fotouczulających
fotodermatozy – choroby zaostrzające się na skutek światła
choroby – bielactwo, łuszczyca, padaczka, nowotwór złośliwy
zaburzenia krzepnięcia krwi
podatność na bliznowce
infekcje skóry w miejscu, w którym ma być przeprowadzony zabieg
świeża opalenizna, w tym zastosowanie samoopalacza i wizyta w solarium
Zobacz efekty zabiegu

Przed i po

clearlift-efekty-zabiegu