Home / Zabiegi na twarz / Geneo zabieg zainspirowany natura

Błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą

GeneO+ - Zabieg zainspirowany naturą

Geneo+ to zabieg wykorzystuje biologicznemechanizmy  organizmu dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry. Jeśli szukasz zabiegu, który pozwoli skutecznie: złuszczyć zrogowaciały naskórek oraz przywrócić gładkość skóry, wyrównać koloryt skóry,poprawić jej jędrność i elastyczność, zredukować drobne zmarszczki, poprawić wygląd skóry tuż przed ważnym wyjściem to własnie zabieg GENO+ stworzony z myślą o Tobie!

Czym jest zabieg geneO+?

GeneO+ to przełomowa technologia, która pozwala na jednoczesne usuwanie martwych komórek skóry z jej powierzchni oraz na jej maksymalne dotlenienie i zwiększenie wchłaniania składników aktywnych rewitalizujących skórę. Połączenie dwóch efektow: równoczesnego złuszczania oraz dotleniania skóry pozwala na skuteczną absorpcję cennych składników zawartych w innowacyjnych formułach preparatów GeneO+: NeoBright™ i NeoRevive™, a także powoduje lepsze przyswajanie produktów stosowanych do codziennej pielęgnacji.

urzadzenie-geneo

GeneO+ a dotlenianie skóry?

Dzięki wykorzystaniu efektuy Bohra będącą chemiczną reakcja na powierzchni skórych porzez połączenie kapsułki stworzonej z węglanu sodu oraz kwasu cytrynowego z innowacyjnym preparatem w formie żelu. Wzajemne oddziaływanie na siebie kapsułki i żelu zabiegowego wytwarza na skórze niezliczoną ilość mikropęcherzyków zawierających CO2. W efekcie następuje wzrost stęrzenia dwutlenkuwęgla powodując zmniejszenie powinowactwa hemoglobiny do tlenu- tlen uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry, które niezwykle korzystnie wpływa na efekty wszystkich zabiegów przeciwstarzeniowych i poprawiających kondycję skóry.

 
dotlenianie

Dotlenianie

Połączenie kapsułki stworzonej z wodorowęglanu sodu oraz kwasu cytrynowego z odpowiednio dobranym do kondycji skóry preparatem aktywuje reakcję chemiczną tzw. efekt Bohra. W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.

zluszczanie

Złuszczanie

Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.

wchlanianie

Wchłanianie

Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy oraz retinol.

Jak wygląda zabieg GeneO+?

Zabieg Geno+ należy do zabiegów mało inwazyjnych i przypomina połączenie masażu twarzy z równoczesnym złuszczaniem naskórka. Tworzące się na skórze mikropęcherzyki na skutek połączenia kapsułki z żelem sprawiają że zabieg jest bardzo odświeżający i przyjemny. Po zabiegu pacjenci czują się odprężeni i zauważają różnicę w swoim wyglądzie. Osoby posiadające skórę wrażliwą mogą odczuwać w trakcie pierwszej części zabiegu podwyższoną temperaturę.

geneo-baner

Efekt po zabiegu Geno+?

Dzięki efektywnemu dotlenieniu skóry oraz jej wzbogaceniu przez dostarczone składniki odżywcze zawarte w żelach,skóra staje się gładka i miękka w dotyku oraz zyskuje świeży, błyszczący i promienny wygląd.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Co odróżnia Geno+ od innych zabiegów?

Geno+ w odniesieniu do innych podobnych zabiegów wykonywany jest na wilgotnej skórze, pozwala to na zminimalizowanie podraźnień i sprawia, że sam zabieg staje się przyjemny. Dodatkowe wszystkie elementy zabiegowe są wpełni sterylne i jednorazowo – minimalizuje to wszelkie podrażnienia po zabiegowe.

GeneO+ NIE wykorzystuje próżni, która może powodować zmiany naczyniowe i/lub uszkodzenia skóry.
Istnieje zasadnicza różnica między technikami, które szybko rozprowadzają produkt po skórze, a odżywczym żelem GeneO+ : NeoRevive i NeoBright, który jest nakładany warstwowo na całej twarzy i pozostaje na niej w trakcie całego zabiegu, czyli zarówno podczas procesu eksfoliacji i infuzji. Proces natleniania powoduje, że wzbogacona krew napływa do powierzchni skóry na całej twarzy, a nie tylko, jak to ma miejsce w przypadku innych technik, w miejscu przyłożenia małej końcówki próżniowej. Taka wzbogacona krew stanowi system transportowy dla komórek skóry. Produkt jest nakładany na całą twarz i przez długi czas wprowadzany w skórę po eksfoliacji, dzięki czemu możliwa jest jego absorpcja na całej jej powierzchni. Wzbogacona krew odprowadza produkt, zasilając komórki i zapewniając pożądane korzyści. Produkty geneO™ są wzbogacone m.in. w kwas hialuronowy, peptydy, przeciwutleniacze i mogą być produkowane w optymalnych stężeniach, ponieważ są nakładane bezpośrednio na twarz.

Zabieg przed “Wyjściem”

szybki sposób na piękno

Zabieg GeneO+ to szybki efekt i praktycznie brak efektó ubocznych, dzięki temu zabieg GeneO+ uznwany jest za rewelacyjny zabieg przed każdym wielkim wydarzeniem. Wygląd skóry i odczucia po zabiegu są znakomite. Jeżeli masz w najbliższym czasie zaplanowaną imprezę, przyjdź na zabieg GeneO+ w tym samym dniu lub dzień wcześniej, a efekt będzie dobrze widoczny w najważniejszym momencie.

GeneO+ a Trądzik?

GeneO+ jako jeden znielicznik zabiegów nie posiada przeciwskazań do wykonywania go na skórze trądzikowej.Złuszczanie naskórka w GeneO+ jest bardzo delikatne i nie podrażnia skóry, a ponadto brak próżni niweluje ryzyko roznoszenia się zmian trądzikowych. W przypadku indywidualnych kwestii dotyczących skóry należy skonsultować się z osobą wykonującą zabieg.

W zależności od pożądanych efektów i potrzeb skóry geneo+ proponuje:

neo-rev-logo

Jeśli szukasz zabiegu o natychmiastowym działaniu odmładzającym, ujędrniającym oraz dotleniającym to zabieg GeneO+ NeoRevive® jest właśnie tym czego szukasz.

Opatentowana technologia firmy Pollogen pozwala na pobudzenie naturalnej reakcji organizmu dotleniającej skórę. Umożliwia ono maksymalne wchłanianie specjalnie opracowanej kombinacji składników aktywnych zawartych w żelu NeoRevive® , które przywracają jej gęstość i odpowiedni poziom nawilżenia, poprawiają koloryt i przeciwdziałają starzeniu. Wykonywany głowicą geneO™ masaż dodatkowo napina i ujędrnia skórę sprawiając, że wygląda młodziej.

Efekty zabiegu NeoRevive®:

 • zapewnia optymalne odmłodzenie skóry i przeciwdziała jej starzeniu,
 • łagodzi wygląd cienkich linii i zmarszczek,
 • poprawia gęstość i ujędrnienie skóry,
 • regeneruje matową cerę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie,
 • naturalnie dotlenia skórę twarzy,
 • zmniejsza pory,
 • nawadnia i odżywia skórę,
 • zapewnia lepsze wchłanianie składników odżywczych po zabiegu.
NeoRevive
NeoBright
Neo-bright-logo

Przywróć blask, teksture i wyrównaja koloryt swojej skóry – rozjaśnianie i odżywianie skóry nigdy nie było takie proste.

Formuła NeoBright® delikatnie, ale niezwykle skutecznie rozjaśnia cerę współdziałając z naturalnymi mechanizmami organizmu dotleniającymi skórę. Dostarcza skórze naturalnych składników zmiękczających, odżywczych i nawilżających.

Efekty zabiegu NeoBright® :

 • rozjaśnia skórę,
 • redukuje pigmentację i uszkodzenia skóry wywołane nadmierną ekspozycją na słońce,
 • naturalnie dotlenia i nawilża skórę,
 • rozświetla cerę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie,
 • zapewnia lepsze wchłanianie składników odżywczych po zabiegu,
 • poprawia gęstości i odżywienie skóry,
 • wyrównuje koloryt cery,
 • zapewnia długotrwałe korzyści.