Home / Zabiegi na twarz / BYAS bezinwazyjny lifting kwasem hialuronowym

Zatrzymać czas z BYAS – to możliwe a w dodatku bezinwazyjne rozwiązanie!

byas

Bezinwazyjne zabiegi Byas, dzięki zastosowaniu rewolucyjnego sposobu wtłaczania w skórę dwucząsteczkowego kwasu hialuronowego pozwala osiągać spektakularne efekty. Nie musisz obawiać się igieł i nakłuwania. Nowoczesna technologia sprawia, że możemy spłycać, a nawet całkowicie redukować zmarszczki bez strzykawek!

byas-logo
byas-ilustracja

Od 18 do 50+ z BYAS

Zabiegi BYAS można stosować od 18 roku życia i praktycznie bez dalszych bez ograniczeń wiekowych.

od 18 do 29 lat zapobiegamy utracie nawilżenia skóry, oczyszczamy skórę i likwidujemy blizny potrądzikowe,
od 30 do 39 lat musimy zacząć uzupełniać zasoby kwasu hialuronowego, wiążącego wodę w skórze i wygładzającego zmarszczki,
od 40 do 49 lat spłycamy pierwsze i głębsze zmarszczki, poprawiamy owal twarzy,
gdy już mamy 50+ walczymy z wiotczejącą skórą i walczymy z utratą gęstości skóry, niwelujemy głębokie i płytkie zmarszczki

Multisynchroniczna technologia BYAS

Multisynchroniczna technologia zastosowana w BYAS pozwala na połaczenie kilku zabiegów w jeden

1. Jonoforeza

głębokie oczyszczanie porów. W efekcie zanieczyszczenia wydostają się na powierzchnię skóry wraz z ujemnym prądem. Jednocześnie wprowadza się w głąb skóry ujemnie naładowane cząsteczki Bionic Detox Serum, dzięki czemu skóra odzyskuje wilgoć utraconą w trakcie procesu oczyszczania.

2. Odżywianie i wygładzanie skóry

przy pomocy BYAS Face Lifter z użyciem Bionic Hyaluron Serum -Przed zabiegiem z użyciem kwasu hialuronowego dobieramy odpowiednie serum w zależności od kondycji i wieku i potrzeb skóry pacjentki. Dzieki takiemu zabiegowi skóra staje się bardziej elastyczna, nawilżona, a zmarszczki się spłycają.

3. Elektrostymulacja mięśni

ten krok stosujemy jako uzupełnienie zabiegu jonoforezy. Do zabiegu używamy również Bionic Hyaluron Serum dostosowany do wieku skóry pacjentki. Mięśnie twarzy mają specyficzną strukturę. BYAS Face Lifter dzięki specjalnym impulsom prądu i niskiej częstotliwości aktywuje skurcze mięśni twarzy. Równocześnie dzięki mikrowibracjom, następuje masaż komórek skóry twarzy , poprawiający spójność warstw tkanki.

4. Radiofrekwencja

do wyeliminowania złogów tłuszczowych wykorzystuje działanie termiczne, które wytwarza się w okolicach ust, policzków, podbródka oraz szyji. Energia fal radiofrekwencyjnych wzmacnia metabolizm w tkankach tłuszczowych i dzięki temu w bezinwazyjny sposób odtwarzają się naturalne kontury twarzy. Dodatkowo wytwarzane ciepło obkurcza włókna kolagenowe, co poprawia wygląd i jędrność skóry.

5. Maska galwaniczna

na koniec zabiegu wtłacza się maskę galwaniczną, która zapewnia skórze przez długi czas stały stopień nawilżania, maksymalnie wspiera magazynowanie wilgoci w skórze, rozpina nad skórą szczególną sieć hydratyzującą, nadaje skórze jędrny, promienny i zdrowy wygląd.

byas-warstwy