okoliceoczu

Home / Zabiegi na okolice oczu, dzięki którym odzyskasz promienny wygląd!

Zabiegi na okolice oczu, dzięki którym odzyskasz promienny wygląd!

Twarz jest tą częścią ciała, która stanowi niejako naszą wizytówkę, nic więc dziwnego, że to właśnie na pielęgnację twarzy zwracamy największą uwagę. Odpowiednie nawilżenie, ujędrnienie i wygładzenie skóry jest gwarancją młodego, zadbanego wyglądu. Wraz z wiekiem pojawiają się na niej liczne oznaki starzenia, z którymi nie chcemy się godzić. Zwiotczenie skóry, redukcja tkanki tłuszczowej, zmarszczki…

Spis treści
  Add a header to begin generating the table of contents

  zabieg-na-okolice-oczu

  Twarz jest tą częścią ciała, która stanowi niejako naszą wizytówkę, nic więc dziwnego, że to właśnie na pielęgnację twarzy zwracamy największą uwagę. Odpowiednie nawilżenie, ujędrnienie i wygładzenie skóry jest gwarancją młodego, zadbanego wyglądu. Wraz z wiekiem pojawiają się na niej liczne oznaki starzenia, z którymi nie chcemy się godzić. Zwiotczenie skóry, redukcja tkanki tłuszczowej, zmarszczki – to tylko niektóre z nękających nas przypadłości. Najbardziej wrażliwe na upływ czasu okazują się okolice oczu. Współczesna medycyna estetyczna dysponuje jednak wieloma skutecznymi metodami, które pozwalają cofnąć wskazówki zegara.

  Najpopularniejsze odmładzające zabiegi na twarz – botoks

  Ogromną zaletą zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej jest to, że zwykle działają na większy obszar i oferują szerokie spektrum działania. Chcąc na przykład wygładzić zmarszczki wokół oczu, możemy zyskać gładkość na skórze całej twarzy, a przy okazji odzyskać promienny wygląd dzięki odpowiedniemu odżywieniu i nawilżeniu skóry. Współczesny rynek oferuje wiele zróżnicowanych typów zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających: https://skinclinic.pl/zabiegi-na-twarz/, dlatego też z pewnością każdy dobierze coś do swoich oczekiwań, potrzeb oraz możliwości finansowych. Najpopularniejszy sposób na odmłodzanie to oczywiście botoks. Wykazująca oznaki starzenia skóra jest ostrzykiwana – poprzez mikronakłucia – toksyną botulinową, która powoduje czasowe zablokowanie przekaźnictwa nerwowo-mięśniowego oraz rozluźnienie mięśni. Gdy mięśnie twarzy się nie kurczą, nie powstają zmarszczki mimiczne. Metoda jest popularna i skuteczna, pozwala pozbyć się m.in. kurzych łapek wokół oczu. Jednak jej ogromnym minusem jest to, że efekt utrzymuje się od 6 do 8 miesięcy, a później trzeba go powtórzyć.

  Zabiegi na oczy – nowoczesne rozwiązania

  Jeśli dokuczają nam kurze łapki, wisząca pod oczami skóra lub permanentnie występujące cienie pod oczami, można zdecydować się na nowoczesne zabiegi. Jest w czym wybierać! Cellular Matrix to zabieg, w którym wykorzystuje się dobroczynne działanie osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego. Dzięki temu zabiegowi uzyskamy spektakularny efekt – skóra odzyska objętość, napięcie i wygładzenie. Jeśli naszym problemem są cienie pod oczami i opadające powieki, świetnym wyborem będzie karboksyterapia, a w sytuacji, gdy zależy nam przede wszystkim na pozbyciu się zmarszczek wokół oczu i ujędrnieniu skóry, warto wybrać zabieg Surgen, który jest oparty na technologii Energii Hybrydowej. Na rynku istnieje też preparat, dzięki któremu kompleksowo można zadbać o wyjątkowo wrażliwe, a zarazem podatne na upływ czasu okolice oczu. Redensity to specjalny żel, którego formuła oparta jest na kwasie hialuronowym. Ostrzykiwanie okolic oczu tym preparatem to sposób na poprawienie gęstości i objętości skóry, jej ujędrnienie, likwidację cieni pod oczami, usunięcie zmarszczek i odzyskanie promiennego wyglądu. Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu i utrzymuje się przez mniej więcej rok.

  Dla kogo zabiegi?

  Zabiegi na oczy wymagają precyzji i doświadczenia personelu, ale jeśli przeprowadzane są w renomowanym salonie medycyny estetycznej, są zabiegami bezpiecznymi. Przed wyborem konkretnej metody odmładzania należy upewnić się, czy nasz stan zdrowia nie stanowi przeszkody dla przeprowadzenia kuracji. Zdecydowana większość zabiegów upiększających nie jest wykonywana u kobiet w ciąży oraz przy poważnych schorzeniach przewlekłych. Zabiegi na oczy można wykonywać w różnym wieku, mogą się na niego zdecydować zarówno panie, jak i panowie.

  Najlepsze, skuteczne i bezpieczne zabiegi na oczy znajdziesz w ofercie warszawskiej Kliniki Medycyny Estetycznej SkinClinic.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *