Home / Zabiegi na ciało / Zaffiro

Termolifting Zaffiro

Zaffiro

Termolifting Zaffiro wykorzystuje energię cieplną w celu odmłodzenia i uelastycznienia skóry ciała. Wzrost elastyczności skóry powoduje, że drobne niedoskonałości zostają szybko zredukowane. Zaffiro szczególnie polecane jest w przypadku osób uskarżających się na zwiotczenie skóry w obrębie ramion, spadek elastyczności skóry kolan, a także podudzi i obszaru nad kolanami. Termolifting poprawia również stan biustu, dzięki napięciu skóry dekoltu.

Jak wygląda zabieg?

W wyniku termoliftingu Zaffiro przez specjalną wiązkę światła podczerwieni dochodzi do pobudzenia i podrażnienia włókien kolagenowych, które na skutek stymulacji zaczynają się kurczyć, osiągając finalnie swoją pierwotną długość. Dzięki temu wzrasta naprężenie skóry, która w wyniku upływu lat i pozostałych czynników straciła swoją jędrność. Skumulowana w komórkach energia cieplna sprawia, że efekt liftingu jest natychmiastowy i wystarczy zaledwie jeden zabieg, aby cieszyć się jego optymalnym wynikiem. Pochodną zabiegu jest również zwiększona produkcja kolagenu, który odpowiada za utrzymanie skóry ciała w nienagannej kondycji. Wytwarzanie kolagenu po zabiegu wzrasta nawet o 30%!

Efekty Termoliftingu Zaffiro

Wyraźne zagęszczona skóra, która staje się bardziej jędrna i elastyczna.

Odmłodzenie skóry.

Uniesienie biustu – w przypadku terapii na dekolt.

Wygładzenie fałd i bruzd.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Termolifting Zaffiro w SkinClinic

Termolifting Zaffiro wykonywany w warszawskiej klinice SkinClinic pozwala na odzyskanie jędrnej skóry w problematycznych okolicach ramion, ud i kolan. Działanie termoliftingu pozwala na pobudzenie tkanek do samodzielnej regeneracji, polegającej na wytwarzaniu kolagenu. Zabieg termoliftingu przeprowadzany w SkinClinic przy pomocy specjalnej głowicy nie powoduje dyskomfortu pacjenta, a jednocześnie zapewnia przyjemne uczucie chłodzenia po emisji dużej dawki energii cieplnej. Skorzystaj z zabiegu, by cieszyć się jędrnym i zadbanym ciałem.

zaffiro-odwroc-czas
zaffiro-wplyw-promieniowania
zaffiro