Home / Zabiegi na ciało / Vaser Lipo

Liposukcja ultradźwiękowa - Vaser lipo

vaser

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo pozwala na skuteczne rzeźbienie sylwetki, dzięki innowacyjnej metodzie eliminującej jedynie komórki tłuszczowe, pozostawiając przy tym sąsiednie tkanki w nienaruszonym stanie. Istotne jest, iż liposukcja nie polega wyłącznie na eliminacji tkanki tłuszczowej, ale też na prawdziwym rzeźbieniu sylwetki, która nabiera proporcjonalnych i pożądanych kształtów. Liposukcję można zastosować w miejscach takich jak: piersi, podudzia, ramiona, a nawet okolice szyi i twarzy, których do tej pory nie można było poddawać tego typu zabiegom.

Jak wygląda zabieg liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo?

Zabieg polega na ultradźwiękowym rozbijaniu tłuszczu, który sprowadzany jest do postaci mikrokropelek, czyli tzw. emulgacji. Dzięki upłynnieniu struktury komórek tłuszczowych znacząco łatwiej jest nimi stymulować, a także usunąć z organizmu. Zmniejszenie tkanki tłuszczowej pozwala nie tylko na wyszczuplenie, ale także odsłonięcie niewidocznych dotąd partii mięśni.

liposukcja urządzenie

Efekty liposukcji ultradźwiękowej

Redukcja ilości komórek tłuszczowych.

Modelowanie i rzeźbienie sylwetki, która nabiera pożądanych kształtów.

Zmiana obwodu poszczególnych partii ciała.

Rozbicie skupisk tłuszczu i zlikwidowanie tym samym otyłości miejscowej.

Podkreślenie wykształconych mięśni i nadanie ciału atletycznego wyglądu.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo w SkinClinic

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo, wykonywany w warszawskiej klinice SkinClinic, pomaga nie tylko osobom chcącym zredukować objętość tłuszczu w ciele, ale także pragnącym przyspieszyć efekty aktywności na siłowni, poprzez odsłonięcie i podkreślenie wyćwiczonych partii mięśni. Liposukcja ultradźwiękowa odbywa się bez interwencji chirurgicznej, dzięki czemu jest zabiegiem bezpiecznym i małoinwazyjnym, a jej efekty odczuwalne są bezpośrednio po zabiegu, a także długofalowo po nim.