Home / Zabiegi na ciało / Ultradźwięki

Ultradźwięki

gin-est-2

Ultradźwięki na cellulit

Ultradźwięki to niezastąpiona terapia w leczeniu cellulitu dzięki wykorzystaniu mocy fal akustycznych. Dzięki ich właściwościom możliwe jest oddziaływanie zarówno na głębsze warstwy skóry, jak i te powierzchowne. Fala akustyczna wywołuje drgania skóry, która zostaje pobudzona do regeneracji. Stymulacja skóry powoduje przyspieszenie krążenia krwi, dzięki czemu w leczonym obszarze skóra jest zdecydowanie lepiej dotleniona. Zabieg najczęściej wykorzystywany jest w obrębie ud, pośladków, ramion i brzucha.

Jak wygląda zabieg?

Ultradźwięki sprawiają, że tkanki skórne zaczynają delikatnie drgać, co z kolei sprawia, że dochodzi do rozbicia komórek tłuszczowych. Rozbite komórki tłuszczowe są zdecydowanie łatwiejsze do usunięcia z organizmu. Oprócz pobudzenia drgania, skóra ulega również masażowi tkanek, co jest szczególnie korzystne przy walce ze skórką pomarańczową. Oprócz usuwania tłuszczu dochodzi do poprawienia napięcia skóry, która staje się bardziej jędrna. Ultradźwięki ponadto rozgrzewają skórę, a efekt termiczny również pozytywnie działa na redukcję uporczywego cellulitu.

ultradzwieki2

Efekty wykorzystania ultradźwięków

Redukcja widocznego cellulitu.

Rozbicie zalegających skupisk komórek tłuszczowych.

Ułatwienie usuwania nagromadzonego tłuszczu w organizmie.

Ujędrnienie i wzrost napięcia skóry.

Poprawienie wyglądu skóry.

Skuteczne modelowanie sylwetki i likwidacja miejscowej otyłości.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Ultradźwięki na ciało

w SkinClinic

Ultradźwięki stosowane w warszawskiej klinice SkinClinic skutecznie przyczyniają się do rozbicia nadmiaru tkanki tłuszczowej. Bezinwazyjna metoda oddziaływania na tkanki skórne sprawia, że zabieg jest komfortowy i przynosi wymierne efekty. Efekty zabiegu można skutecznie podtrzymywać poprzez stosowanie masażu manualnego, który nie dopuści do ponownego powstawania złogów tłuszczu. Ultradźwięki są w pełni bezpieczne dla organizmu, co potwierdza nadanie zabiegowi certyfikatu CE.