Home / Zabiegi na ciało / Sculptra

Sculptra

skinclinic-14

Sculptra to zabieg popularnie wykorzystywany podczas terapii odmładzających twarzy i ciała. Skórze zostaje przywrócona jędrność i elastyczność, dzięki czemu jest ona mniej wiotka, a to sprawia, że wygląda zdecydowanie młodziej. Wypełnianie skóry podczas zabiegu Sculptra powoduje, że odzyskuje ona swój młodzieńczy blask i pozostaje w zdecydowanie lepszej kondycji. Zabieg ten wykonuje się szczególnie w problematycznej okolicy kolan, która bardzo często zdradza prawdziwy wiek i ulega znacznemu zwiotczeniu, ze względu również na wzmożoną ruchliwość stanu skokowego, powodującego nieustanne rozciąganie skóry w tym miejscu.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na wstrzyknięciu w odmładzaną okolicę specjalnego preparatu w postaci kwasu polimlekowego (substancja ta występuje naturalnie w ludzkim organizmie). Jej zadaniem jest pobudzenie skóry do naturalnej odnowy, poprzez zwiększoną produkcję kolagenu, który posiada działanie napinające skórę. Wstrzykiwanie preparatu może odbywać się przy znieczuleniu miejscowym. Najczęściej leczonym tą metodą obszarem są ramiona i kolana.

Efekty zabiegu Sculptra

Widocznie odmłodzone problematyczne okolice ramion i kolan.

Poprawa jędrności, elastyczności i gładkości skóry w ostrzykiwanym obszarze.

Wygładzenie skóry i poprawa jej nawilżenia.

Bardzo naturalny efekt za sprawą pobudzenia skóry do długofalowej produkcji kolagenu.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Zabieg Sculptra w SkinClinic

Zabieg Sculptra przeprowadzany w warszawskiej klinice urody i medycyny estetycznej SkinClinic w Warszawie pozwala na odzyskanie młodego wyglądu przy jednocześnie jak najmniejszej ingerencji z zewnątrz. Odmłodzenie ciała pozwala niemal natychmiastowo odzyskać młodzieńczy wigor i zyskać pewność siebie. Optymalne efekty zabiegu Sculptra widoczne są po kilku tygodniach od wykonania zabiegu, dzięki czemu można cieszyć się nimi na długo po wykonaniu wstrzykiwania kwasu polimlekowego.