Home / Zabiegi na ciało / Reimplantacja tłuszczu

Reimplantacja tłuszczu skuteczną metodą powiększania biustu

powiekszanie-piersi

Reimplantacja tłuszczu w SkinClinic to skuteczny zabieg odsysania tłuszczu, który następnie zostaje przeszczepiony w inne miejsce. Najczęściej odessany nadmiar tkanki tłuszczowej lokowany jest w okolicy biustu, dzięki czemu staje się on większy i wypełniony. Zastosowanie naturalnych komórek tłuszczowych występujących w organizmie sprawia, że ryzyko odrzucenia przeszczepu jest niemal zerowe, dzięki czemu stosując jeden zabieg można otrzymać dwie korzyści. Z jednej strony wyszczuplić miejsce w którym tłuszcz jest zbędny i wypełnić fragment ciała, który tłuszczu potrzebuje.

Jak wygląda zabieg?

Do wykonania zabiegu wykorzystuje się urządzenie Body Jet, które dzięki specjalnemu mechanizmowi nie uszkadza odessanych komórek tłuszczowych, dzięki czemu można je później przeszczepić. Podczas odsysania tłuszcz zostaje dodatkowo przefiltrowany, aby wydzielić z niego komórki w najlepszej jakości. Zabieg zarówno pobierania tkanki tłuszczowej, jak i ponownego wszczepiania w inne miejsce odbywa się podczas jednorazowego zabiegu. Reimplantacja tłuszczu uważana jest za jeden z bezpieczniejszych i naturalniejszych sposobów powiększania biustu.

biust2

Efekty reimplantacji tłuszczu

Naturalne modelowanie ciała.

Redukcja tkanki tłuszczowej z miejsc, w których nagromadziło się jej zbyt dużo i wypełnianie miejsc w których występuje jej ubytek.

Naturalne powiększenie biustu bez późniejszych powikłań.

Wykorzystanie w pełni naturalnego składnika pod postacią własnego tłuszczu.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Reimplantacja tłuszczu w SkinClinic

Zabieg reimplantacji tłuszczu w warszawskiej klinice medycyny estetycznej SkinClinic odbywa się pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu zabieg jest w pełni bezpieczny i wysoce efektywny. Jeśli chcesz zyskać dwie korzyści w trakcie jednego zabiegu to reimplantacja jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Przeszczep tłuszczu szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku kobiet, które chcą wyszczuplić wybraną partię ciała i jednocześnie powiększyć biust.

reimplantacja-tuszczu