Zabieg Onda – rewolucjny i przełomowy zabieg na ciało

Onda

Zabieg ONDA to technologiczny skok w dziedzinie redukcji cellulitu. Dzięki wykorzystaniu unikalnych mikrofal Coolwaves, zabieg pozwala na selektywne docieranie do miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Dodatkową główna zaletą zabiegu jest praktyczna bez inwazyjność dzięki temu redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się nieinwazyjnie, bez ryzyka naruszenia otaczających tkanek, bezpiecznie i komfortowo dla pacjenta. Technologia Onda pozwala na nie tylko redukcję tkanki tłuszczowej ale też odnosi sukcesy w dziedzinie redukcji cellulitu oraz ujędrnianiu skóry.

W skrócie

System COOLWAVES – Zabieg Onda wykorzystuje unikatowe system mikrofal, które w połączeniu ze specjalną głowicą działają precyzyjnie na komórki tłuszczowe, bez ryzyka naruszenia otaczających tkanek, bezpiecznie i komfortowo dla pacjenta.

1 zabieg, 3 problemy: Zabieg Onda efektywnie zredukuje tkankę tłuszczową (wyszczuplanie i modelowanie ciała), zredukuje cellulit i ujędrniani skórę.

W celu poprawienia komfortu zabiegu, dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia kontaktowego, zwiększa się komfort i bezpieczeństwo zabiegu

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Onda a Redukcja tkanki tłuszczowej

Dzięki selektywności technologii Onda redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się w sposób ściśle selektywny i zlokalizowany. Mikrofale Coolwaves działają precyzyjnie i głęboko na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w sposób naturalny, metabolicznie.

Onda a Redukcja Cellulitu

Redukcja cellulitu podczas zabiegu jest bardzo efektywna dzięki zastosowaniu mikrofal oraz specjalnie przystosowanej głowicy. Dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu na różnych etapach jego rozwoju. Dlatego Onda została okrzyknięta najlepszym zabiegiem do usuwania i redukcji cellulitu

Onda a Ujędrnianie skóry

Mikrofale Coolwaves emitowane przez technologię ONDA oddziałują na włókna kolagenowe, powodując ich skurcz, przez co dochodzi do stymulacji produkcji nowego kolagenu. W efekcie, skóra staje się wyraźnie ujędrniona i odmłodzona.

Inowacyjna Głowica w połączeniu z Coolwaves

Zabieg ONDA może być wykonany na dwóch rodzajach głowic, Każdą emituje mikrofale elektromagnetyczne o częstotliwości 2.45 GHz. Głowice znajdują swoje zastosowanie w zabiegach powierzchownych oraz głębokich. Dlaczego są one tak szczególne? Fale są idealnie absorbowane poprzez komórki tłuszczowe, ponadto docierają do głębokich partii skóry jednocześnie przenikając przez naskórek oraz skórę właściwą.

Jak wygląda zabieg Onda?

Przed rozpoczęciem zabiegu ONDA przeprowadzany jest dokładny wywiad lekarski z pacjentem,w celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu. Po procedurze wywiadu, w pierwszej kolejności oceniamy grubość tkanki tłuszczowej. Informacja ta pozwala nam na dobranie indywidualnych parametrów oraz programu zabiegowego. Następnie na wybranym obszarze zabiegowym rozprowadzamy glicerynę, wówczas możemy przystąpić do masowania głowicą urządzenia wybranego obszaru zabiegowego.

Efekty zabiegu

redukcja opornej tkanki tłuszczowej

zmniejszenie obwodu ud i talii

redukcja oponki na brzuchu

redukcja tzw. boczków i bryczesów

ujędrnienie skóry

wygładzenie cellulitu

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Zobacz efekty zabiegu

Przed i po