Home / Zabiegi na ciało / Nici liftingujące ciało

Nici liftingujące ciało

Nici liftingujące ciało

Nici liftingujące ciało to skuteczny sposób na uniesienie skóry i odmłodzenie wybranych partii, które uległy zwiotczeniu na skutek starzenia się i innych czynników obniżających jędrność skóry. Do zabiegu wykorzystywane są specjalne bioabsorwowalne nici, które zostają po roku wchłonięte w organizm. Zbudowane są one ze specjalnych substancji, w tym kwasu polimlekowego, który zapewnia odpowiednie napięcie skóry i jej odmłodzenie. Nici Aptos są w pełni bezpieczne dla organizmu, dzięki czemu możliwa jest ich aplikacja w skórę na brzuchu, udach, pośladkach, piersiach i ramionach.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg nićmi liftingującymi polega na wprowadzeniu ich w skórę, dzięki wcześniejszemu wykonaniu specjalnych nakłuć. Następnie nici wprowadzane są przez tzw. igłę prowadzącą. Zaimplementowane nici ulegają w organizmie stopniowemu rozpuszczeniu. Zastosowanie nici nie wyklucza jednak późniejszego wykorzystania innego rodzaju zabiegów medycyny estetycznej. Zaletą zabiegu jest bezinwazyjność, która skraca okres rekonwalescencji i zapobiega powstawaniu skutków ubocznych.

nici_liftingujace

Efekty użycia nici liftingujących ciało

Odmłodzenie i naturalna rewitalizacja skóry.

Podciągnięcie opadającej skóry.

Wygładzenie skóry dekoltu i podniesienie biustu.

Lifting i uniesienie wiotkiej skóry w okolicy ramion, kolan, wewnętrznej strony ud i brzucha.

Likwidacja fałd i rozciągniętej skóry po porodzie.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Nici liftingujące ciało w SkinClinic

Zabieg nićmi liftingującymi w SkinClinic w Warszawie pozwala na kompleksowe ujędrnienie skóry w wybranej partii ciała. Biokompatybilne nici sprawdzają się u pacjentów cierpiących na alergie, a także chcących zrezygnować z zabiegów wymagających skomplikowanej interwencji chirurgicznej. Efekt liftingu utrzymuje się nawet do dwóch lat, przy czym proces wchłaniania nici rozpoczyna się po roku od wszczepienia.