Home / Zabiegi na ciało / Nici First Lift

Nici liftingujące First Lift

nici first lift skinclinic

Nici liftingujące First Lift lub potocznie zwane Nici PDO skutecznie wzmacniają skórę i ścięgna, dzięki czemu stają się one bardziej elastyczne oraz gładkie. Nici te są w pełni wchłanialne, a dzięki biokompatybilności bezpieczne dla pacjenta. Nici składają się z substancji PDO, czyli polidioksanonu, który cechuje wysoka sprężystość i elastyczność. Nici skutecznie wykorzystywane są w medycynie estetycznej, ginekologii, okulistyce, a także urologii i chirurgii plastycznej. Oprócz dobrej wchłanialności nici są trwałe i elastyczne, dzięki czemu osiągany przy ich użyciu efekt jest jak najbardziej naturalny.

Rewolucjna substancja PDO

PDO czyli polidioksanon est silnym syntetycznym włóknem, składającym się z jednego (monofilament) lub dwóch skręconych stałych włókien(polifilament), które po pewnym czasie rozpuszczają się w tkance.
Polidioksanon jest materiałem znanym i stosowanym w medycynie od wielu lat. Dotychczas był on głównie wykorzystywanych do produkcji szwów skórnych i podskórnych stosowanych w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii, okulistyce.

Jak wygląda zabieg wszczepienia nici liftingujących PDO First Lift?

Nici First Lift mogą być wszczepiane w obszar łokci, kolan, dekoltu, piersi, szyi, pośladków i brzucha. Ich aplikacja jest mało inwazyjna i nie pozostawia po sobie żadnych blizn ani nacięć. Wprowadzenie Nici PDO dokonuje się poprzez zastosowanie bardzo cienkiej i sterylnej igły, wprowadzającej nić w wybrany obszar. W wyniku zastosowania syntetycznego włókna, skóra od razu staje się zauważalnie bardziej jędrna i wygładzona.

Efekty wszczepienia nici liftingujących PDO First Lift

Redukcja fałd i zmarszczek.

Podniesienie i ujędrnienie biustu w przypadku aplikacji nici w okolicy dekoltu.

Uelastycznienie skóry i redukcja rozstępów.

Poprawienie kolorytu skóry.

Wzmocnienie struktury skóry, która jednocześnie staje się grubsza.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Zabieg nićmi liftingującymi PDO First Lift w SkinClinic

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących First Lift w warszawskiej klinice SkinClinic skutecznie poprawia wygląd partii ciała, w których skóra straciła swoją gładkość i jędrność. Nici liftingujące First Lift sprawiają, że zabieg z ich użyciem należy do grupy tzw. zabiegów lunchowych – niewymagających rekonwalescencji i skomplikowanej interwencji chirurgicznej. Efekt uzyskany dzięki zabiegowi utrzymuje się nawet do 2 lat, po czym nici ulegają stopniowemu rozpuszczaniu się.