Home / Zabiegi na ciało / Mezoterapia

Mezoterapia igłowa

mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa sprawdza się doskonale w przypadku skóry ciała, która potrzebuje szybkiego odmłodzenia poprzez natychmiastowe działanie. Efekty zabiegu widoczne są bezpośrednio po nim, a sam proces jest całkowicie bezbolesny. Mezoterapia potrafi skutecznie zregenerować skórę, która uległa już procesom starzenia się i przywrócić jej wcześniejszy wygląd. Mezoterapia z powodzeniem stosowana jest w zabiegach estetycznych na twarz i ciało, a nawet podczas leczenia łysienia. Zabieg nakierowany jest na walkę z konkretnymi niedoskonałościami w danym obrębie skóry, dlatego też poszczególna zawartość aplikowanych w skórę składników każdorazowo dobierana jest przez lekarza specjalistę.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na wstrzykiwaniu bardzo małych dawek mieszanek różnych substancji wywołujących efekt odmłodzenia, nawilżenia, ujędrnienia, regeneracji itp. Preparaty te wprowadzane są do skóry poprzez zestaw bardzo cienkich igiełek. Substancje stosowane podczas zabiegu dobierane są indywidualnie pod kątem potrzeb konkretnego pacjenta. Najczęściej stosowanymi substancjami w mezoterapii igłowej są: kwas hialuronowy, L-karnityna i kofeina.

mezoterapia

Efekty mezoterapii igłowej

Pobudzenie procesów regeneracyjnych skóry.

Ujędrnienie i odmłodzenie skóry.

Redukcja cellulitu i rozstępów.

Powstrzymywanie łysienia i pobudzenie mieszków włosowych wywołujące odrastanie włosów.

Pobudzenie krążenia krwi i limfy, dzięki czemu skóra jest lepiej dotleniona.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Mezoterapia igłowa w SkinClinic

Zabieg mezoterapii igłowej w SkinClinic w Warszawie to kompleksowy zabieg przeprowadzany przez lekarzy medycyny estetycznej, dostarczający skórze wszystkich niezbędnych substancji do jej prawidłowego funkcjonowania i odżywienia. Wzbogacenie terapii o składniki poprawiające kondycję skóry sprawia, że efekty zabiegu widoczne są natychmiast. Skóra odzyskuje swoją gładkość i sprężystość oraz wygląda na zdecydowanie młodszą niż jest w rzeczywistości.