Home / Zabiegi na ciało / Masaż antycellulitowy

Masaż antycellulitowy / po liposukcji

masaż antycelulitowy

Masaż antycellulitowy

Masaż antycellulitowy to jeden z najskuteczniejszych sposobów na podtrzymanie efektów zabiegów usuwających skórkę pomarańczową, a także sposób na rozbicie kumulujących się w obrębie ud, pośladków i brzucha komórek tłuszczowych. Cellulit dotyka kobiety również młode i szczupłe, dlatego można uznać, że jest to schorzenie mogące pojawić się bez względu na wiek i nadmiar kilogramów. Masaż pozwala na równomierne umiejscowienie tkanki tłuszczowej, która nie będzie tworzyła dłużej nieestetycznego efektu, który jest wrogiem gładkiego i idealnego ciała, szczególnie podczas sezonu urlopowego. Profesjonalnie wykonany masaż przeprowadzany w seriach jest w stanie widocznie poprawić kondycję skóry i wpłynąć na poprawę jej jędrności i sprężystości.

Jak wygląda zabieg?

Ręczny masaż antycellulitowy pozwala na pobudzenie krążenia krwi, dzięki czemu staje się ona lepiej dotleniona w obszarze dotkniętym cellulitem. Przyspieszenie krążenia limfy, sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna, a także odzyskuje swoją dawną strukturę. Odżywione tkanki są w stanie szybciej poddawać się działaniu metabolizmu, dzięki czemu znacząco ograniczają powstawanie nieestetycznego efektu pomarańczowej skórki.

Efekty masażu antycellulitowego

Znaczne wygładzenie obszarów zaatakowanych cellulitem.
Poprawa kondycji skóry w masowanym obszarze.
Redukcja cellulitu.
Ujędrnienie skóry i jej regeneracja.
Rozbicie nagromadzonej tkanki tłuszczowej.
Masaż antycellulitowy

w SkinClinic

Masaż antycellulitowy wykonywany w warszawskiej klinice SkinClinic pozwala przy skoncentrowanym działaniu niemal całkowicie pozbyć się cellulitu i jednocześnie poprawić stan skóry w masowanym obszarze. Terapię masażem antycellulitowym warto wspomóc odpowiednią dietą, wysiłkiem fizycznym, a także zabiegami estetycznymi i kosmetykami, aby osiągnąć naprawdę spektakularny efekt. Redukcja tkanki tłuszczowej zdecydowanie wpłynie na poprawę sylwetki.