Home / Zabiegi na ciało / Liposhock

LipoShock redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej

Liposhock

LipoShock pozwala skutecznie walczyć z uporczywym cellulitem w obrębie brzucha, ud i pośladków, a także zredukować miejscową tkankę tłuszczową, która zaburza proporcje sylwetki. LipoShock wykorzystuje dwa rodzaje fal ultradźwiękowych – ShockWave i UltraWave. Fale te ze względu na swoje właściwości nie uszkadzają tkanek pobocznych, a skoncentrowane są jedynie na rozbijaniu nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Zabieg ten jest skuteczny również w przypadku redukcji bardzo zaawansowanego cellulitu, gdyż emitowane przez urządzenie fale są w stanie dotrzeć do najgłębszych partii skóry.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg LipoShock polega na wykorzystaniu mocy fal dźwiękowych i ultradźwiękowych. Ich kontakt z komórkami tłuszczowymi skutkuje rozbiciem, a w przypadku cellulitu również wyrównaniem niejednolitej do tej pory powierzchni skóry. Wzrastanie ciśnienia fal dźwiękowych ShockWave sprawia, że następuje rozerwanie zwłóknionej tkanki podskórnej i rozbicie komórek tłuszczowych. Rozbity tłuszcz rozstaje szybko wydalony z organizmu, podobnie jak zbędne produkty przemiany materii.

Efekty LipoShock

Rozbicie długotrwale powstających komórek tłuszczowych.
Zauważalna redukcja cellulitu.
Poprawa jakości i wyglądu skóry w obszarach dotkniętych cellulitem.
Redukcja miejscowej otyłości.
Wydalenie znacznej ilości komórek tłuszczowych z organizmu.
Redukcja obrzęku nóg.
Zwiększenie przepływu krwi i limfy powodujące lepsze odżywienie i dotlenienie skóry.
liposchock2

Ważna informacja lub ostrzeżenie

Masz pytania? Zadzwoń już dziś +48224244646

LipoShock

w SkinClinic

Zabieg LipoShock przeprowadzany w warszawskiej klinice SkinClinic zapewnia znaczną redukcję pomarańczowej skórki, dzięki czemu leczone obszary wyglądają na zdecydowanie wyszczuplone i zregenerowane. Technologia ultradźwięków nie narusza struktury skóry dzięki czemu pozostaje ona w dobrej kondycji bezpośrednio po zabiegu i pacjent nie wymaga późniejszego okresu rekonwalescencji. Zabieg LipoShock to gwarancja skutecznego pozbycia się cellulitu i nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej.