Home / Zabiegi na ciało / Icoone

Icoone

Icoone

Icoone

Icoone to urządzenie wielofunkcyjne pozwalające na stworzenie 36 programów, w tym 16 z nich pretenduje do miana zabiegów medycznych. Wszystkie z nich są małoinwazyjne, dzięki czemu przy szybkich efektach nie wymagają okresu rekonwalescencji. Platforma pozwala skutecznie zniwelować najpopularniejsze defekty skóry. Icoone może być wykorzystywane zarówno w terapii twarzy, jak i ciała. W zależności od wybranego programu urządzenie Icoone może skutecznie usuwać najpopularniejsze problemy dotyczące skóry ciała.

Jak wygląda zabieg?

Najpierw pacjent zakłada specjalny elastyczny kombinezon, następnie zaś dopiero skóra może zostać poddana stymulacji urządzeniem. Dokonuje się ona za pomocą dwóch specjalnych głowic i przebiega dwufazowo. W pierwszej kolejności stosowany jest drenaż, który kompleksowo poprawia stan skóry. Następnie zaś stosuje się Fokus, mający za zadanie przeciwdziałać konkretnemu problemowi. W celu optymalizacji efektów zaleca się przeprowadzenie od 5 do 10 zabiegów Icoone.Podstawowy zabieg drenażu można następnie łączyć z dowolnym zabiegiem w systemie Focus.

Efekty Icoone

Usuwanie różnych rodzajów cellulitu – wodnego, włóknistego i tłuszczowego.

Ujędrnianie skóry, poprawa jej elastyczności, napięcia i ogólnego wyglądu.

Masaż drenujący, pobudzający krążenie krwi i limfy.

Modelowanie ciała i przywracanie sylwetce odpowiednich proporcji.

Likwidacja blizn i oparzeń.

Redukcja pękających naczynek i żylaków.

Poprawa sylwetki kobiet po porodzie.

Lepsze dotlenienie skóry.

Wyszczuplanie z natychmiastowym efektem.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Icoone w SkinClinic

Zabieg Icoone wykonywany w klinice SkinClinic w Warszawie pozwala na przeprowadzenie aż 36 różnych programów leczenia. Dzięki czemu są one specjalnie nakierowane na potrzeby konkretnego pacjenta. Multifunkcjonalność urządzenia pozwala poprawić mankamenty sylwetki w sposób kompleksowy i jak najbardziej efektywny. Icoone jest więc zabiegiem dwufazowym. Początkowy drenaż przygotowuje skórę na późniejszy zabieg skoncentrowany na konkretnej przypadłości.

Innowacyjne zabiegi

z wykorzystaniem urządzenia ICOONE® LASER

Pierwszy w Warszawie tylko w SkinClinic. Skuteczne modelowanie sylwetki i redukcja cellulitu – to możliwe! Icoone Laser® rewolucyjny sposób modelowania  i odmładzania skóry

Jak działa ICOONE® LASER?

COONE® LASER stanowi najnowocześniejszą technologię, która łączy w sobie działanie zimnego lasera, energii światła LED oraz masażu podciśnieniowego zmotoryzowanymi głowicami. Połączenie trzech technik gwarantuje delikatną, a jednocześnie skuteczną stymulację, która znacznie szybciej i efektywniej oddziałuje na redukcję cellulitu i modelowanie sylwetki niż osobne zastosowanie tych metod.

Zabieg z wykorzystaniem lasera ICCONE® jest niezwykle precyzyjny. Opiera się na działaniu kilku technik, których połączenie niesie za sobą wysoce zadowalające efekty.

Światło LED – wnika głęboko w tkanki, tworząc efekt termiczny, który powoduje zwiększenie przepuszczalności błon komórkowych i uwolnienie tłuszczu, który zostaje lepiej metabolizowany.

Laser – absorbowany przez komórki tłuszczowe powoduje ich rozkład, nie uszkadzając przy tym błon komórkowych.

Masaż podciśnieniowy – dwie niezależnie pracujące rolki biorą udział w stymulacji transportu tłuszczu do głównych splotów limfatycznych, a także wspomagają pracę układu krwionośnego. Dodatkowo, wpływa na produkcję kolagenu i elastyny.

ICOONE® LASER

zabiegi na cellulit i nie tylko

Urządzenie ICOONE® to wielofunkcyjna technologia, która pozwala na redukcję cellulitu i pozbycie się lokalnej otyłości. Ze względu na różnorodność zastosowań i możliwości zastosowania kilku głowic, wyróżnia się:
Robotwins – zabieg wykonywany jest oburącz przy użyciu dwóch głowic Robotwins, wykonywany jest dwa razy szybciej, a przepływ krwi i limfy odbywa się symetrycznie.

Robosolo – doskonale sprawdza się na obszarach z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, gdzie zwykła dieta i ćwiczenia nie przynoszą rezultatów.

Robomini i Robomikro- najmniejsza na świecie zmotoryzowana głowica Robomikro i nieco większa Robomini, zostały stworzone z myślą o obszarach, takich jak szyja, dekolt, czy twarz.

Laser ICOONE®

efekty zabiegu

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem ICOONE® LASER została potwierdzona naukowo. Zabieg z wykorzystaniem technologii ICOONE® LASER można stosować zarówno na twarz, jak i całe ciało. Dla uzyskania najlepszych rezultatów, zaleca się wykonanie 8-10 zabiegów, które należy stosować 2-6 razy w tygodniu przez okres 4-5 tygodni. Po wykonaniu serii zabiegów, warto udać się na zabieg raz w miesiącu – dla podtrzymania efektów.

Rezultaty lasera ICOONE®, to przede wszystkim:

efektywny drenaż limfatyczny, redukcja obrzęków,
przyśpieszenie cyrkulacji krwi,
zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny,
skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej,
usunięcie bólu i stanów zapalnych,
przyspieszenie regeneracji po operacjach
redukcja cellulitu,
normalizacja funkcjonowania komórek,
poprawa jakość skóry i wymodelowanie sylwetki,
zmniejszenie napięcia mięśniowego,
przyśpieszenie procesu leczenia ran.
Czy zabieg Icoon jest dla Ciebie?

Zalety i przeciwwskazania

Modelowanie sylwetki ICOONE® LASER

zalety:

 • 1
  efektywność,
 • 2
  bezpieczeństwo,
 • 2
  bezinwazyjność,
 • 2
  wielozadaniowość urządzenia,
 • 2
  krótszy czas trwania zabiegu,
 • 2
  brak okresu rekonwalescencji.
ICOONE® LASER

przeciwwskazania:

 • 1
  ciąża,
 • 2
  uczulenie na światło,
 • 2
  padaczka,
 • 2
  choroby nowotworowe,
 • 2
  porfiria,
 • 2
  zioła: dziurawiec, koper włoski, rumianek,
 • 2
  leki fotouczulające (niesterydowe leki przeciwzapalne: ibuprofen, naproxen, aspiryna, retinoidy, peelingi chemiczne, sulfonamidy),
 • 2
  metalowe lub silikonowe implanty w miejscu zabiegu,
 • 2
  problemy dermatologiczne skóry,
 • 2
  choroby układu krążenia,
 • 2
  choroby autoimmunologiczne.