Home / Zabiegi na ciało / Hydro max

Zabieg na suche dłonie Hydro-max

HydroMax

Zabieg Hydro-max powstał z myślą o delikatnej skórze dłoni, która nie jest w stanie samoistnie się regenerować z powodu bardzo ograniczonej liczby gruczołów łojowych na swojej powierzchni. Dłonie, wraz z wiekiem, a także na skutek działalności różnych czynników zewnętrznych, ulegają zniszczeniu, przez co ich skóra staje się wiotka, odwodniona, szorstka, zaczerwieniona i pomarszczona. Z wszystkimi tymi niedoskonałościami skutecznie radzi sobie zabieg Hydro-max, który polega na wstrzyknięciu żelowej substancji wzbogaconej o zawartość kwasu hialuronowego. Oprócz tego obecna jest również sterylina, która jest substancją bezpieczną dla organizmu, a jednocześnie wykazuje działanie silnie nawilżające.

Jak wygląda zabieg Hydro-max?

Preparat Hydro-max wstrzykiwany jest do skóry przy pomocy specjalnej kaniuli, czyli elastycznej igły, która ułatwia jego aplikację. Zabieg ten wykonywany jest przy wcześniejszym zastosowaniu znieczulającej maści Emla. Aplikowana substancja jest także wzbogacona o antyoksydant, dzięki któremu ograniczono skutki uboczne zabiegu, jakimi mogłoby być powstawanie siniaków i obrzęków w obrębie dłoni.

Hydro-Max zabieg

Efekty zabiegu Hydro-max

Nawilżona i odświeżona skóra dłoni.

Zmniejszenie szorstkości i zaczerwienienia dłoni.

Redukcja uszkodzeń i ubytków w naskórku.

Ujędrnienie wiotkiej skóry dłoni.

Redukcja przebarwień, spowodowanych kontaktem z detergentami, słońcem i wolnymi rodnikami.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Hydro-max w SkinClinic

Zabieg Hydro-max, wykonywany w warszawskiej klinice medycyny estetycznej SkinClinic, to skuteczna terapia dłoni, które mogą odzyskać swoją dawną kondycję. Rozjaśnienie przebarwień, nawilżenie suchych dłoni, redukcja wiotkiej skóry, spowoduje, że dłonie przestaną zdradzać właściwy wiek. Piękne dłonie po zabiegu Hydro-max mogą stać się prawdziwą wizytówką. Podanie preparatu znieczulającego i aplikacja substancji przez kaniule sprawia, że zabieg jest bezbolesny, a jednocześnie dostarcza najlepsze efekty regenerujące bardzo delikatną skórę dłoni.