Home / Zabiegi na ciało / Harmony XL ndyag 1064 nm

Pękające naczynka krwionośne na nogach

HARMONY XL – ND YAG 1064 NM

Popękane naczynka na skórze twarzy lub ciała to bardzo duży problem nie tylko natury medycznej, ale przede wszystkim ogromny defekt kosmetyczny. Pękające naczynka krwionośne na nogach tworzą specyficzną sieć niebieskich lub czerwonych nitek, które wyglądają na skórze mało estetycznie. Jednak dzięki współczesnym osiągnięciom medycyny estetycznej, popękane naczynka mogą bardzo szybko przestać być źródłem naszych kompleksów. Najskuteczniejszym sposobem na ich pozbycie się jest zamykanie naczynek przy pomocy leczenia laserowego.

Jak wygląda zbieg zamykania naczynek laserem Harmony XL?

Laserowe zamykanie naczynek to zabieg, który w ostatnich latach cieszy się znacznie większą popularnością niż tradycyjny sposób na zmaganie się z popękanymi naczynkami, czyli skleroterapia. Laseroterapia polega przede wszystkim na wykorzystaniu zjawiska pochłaniania światła w hemoglobinie krwi, która gromadzi się w uszkodzonych naczyniach krwionośnych. Działanie światła lasera Harmony XL powoduje zamknięcie naczyń krwionośnych, które po okresie gojenia będą mniej widoczne na powierzchni skóry rąk lub nóg.

Efekty zamykania naczynek

Widocznie zredukowana ilość popękanych naczynek krwionośnych po wykonaniu serii 2-5 zabiegów.

Skuteczne zapobiegnięcie ponownemu pękaniu naczynek krwionośnych.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Zamykanie naczynek w SkinClinic

Zabieg zamykania pękających naczynek krwionośnych na nogach wykonują doświadczeni lekarze, którzy dobierają moc działania lasera Harmony XL indywidualnie do potrzeb pacjenta, a tym samym stopnia zaawansowania ich problemu. Nasi specjaliści wykonują zabieg w taki sposób, by laser nie uszkodził powierzchni naskórka, zaś mógł skoncentrować się na leczonej tkance – dzięki temu zabieg jest nie tylko bardzo precyzyjny, ale też bezpieczny dla pacjenta. Przed planowanym zabiegiem laserowym w SkinClinic w Warszawie wymagana jest konsultacja lekarska, podczas której lekarz stwierdzi, czy nie ma przeciwwskazań do jego wykonania.