Home / Zabiegi na ciało / Harmony XL – ClearLift

Harmony XL – Clear Lift

harmonyxlxlearlift

Harmony XL – Clear Lift to urządzenie łączące w sobie właściwości trzech źródeł energii – światła, lasera i ultradźwięków. Dzięki takiemu innowacyjnemu połączeniu urządzenie znajduje wiele zastosowań w medycynie estetycznej. Jego działanie opiera się na wzajemnym uzupełnianiu zastosowanych technologii, dzięki którym prowadzone leczenie pacjenta odbywa się holistycznie i obfituje w wiele pozytywnych skutków odświeżających i odmładzających skórę ciała. To innowacyjna platforma stosowana w pracy kosmetologów i dermatologów.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg odbywa się przy pomocy frakcyjnego lasera Q-Switch, który emituje do wnętrza skóry frakcje, czyli sygnały wysyłane przez laser. Laser nie powoduje ablacji skóry, czyli złuszczenia naskórka. Pobudza za to skórę do samoczynnej odnowy biologicznej, dzięki której odsłaniają się jej głębsze warstwy. Tym samym odzyskuje ona świeżość i młodzieńczy blask. Działanie lasera przebiega w sposób bezbolesny dla pacjenta, czyniąc zabieg komfortowym i niewymagającym rekonwalescencji. Oddziałująca na skórę energia sprawia, że zaczyna ona produkować kolagen, którego obecność w tkankach przyczynia się do utrzymania ich w dobrej kondycji.

Efekty Harmony XL – Clear Lift

Widoczne odmłodzenie skóry i zwiększenie jej elastyczności.

Redukcja rozstępów i blizn.

Wygładzenie i napięcie powierzchni skóry.

Zmniejszenie delikatnych przebarwień i plam w leczonym obszarze.

Laser używany jest także w zabiegach laserowego usuwania tatuażu.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Harmony XL – Clear Lift w SkinClinic

Platforma Harmony XL – Clear Lift wykorzystywana w warszawskiej klinice SkinClinic, pozwala na kompleksowe oddziaływanie na skórę, w wyniku czego staje się ona zdecydowanie bardziej jędrna i gładka. Harmony XL – Clear Lift to gwarancja najlepszych efektów, uzyskanych pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, które są porównywalne do tych uzyskanych po wykonaniu mocnego peelingu chemicznego.