Home / Zabiegi na ciało / Fraxel dual

Laser frakcyjny Fraxel Dual

Laser frakcyjny Fraxel Dual

Laser frakcyjny to urządzenie, które jest dobrze znane specjalistom laseroterapii, jak również pacjentom gabinetów medycyny estetycznej na całym świecie. Jest on najczęściej stosowany w celu usuwania blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, przebarwień lub zniszczeń na skórze spowodowanych słońcem, redukcji rozstępów, wygładzenia zmarszczek czy przeprowadzenia delikatnego resurfacingu twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Laser frakcyjny jest współcześnie jedną ze skuteczniejszych metod poprawiania urody, a także pozbywania się niedoskonałości natury dermatologicznej.

Jak wygląda zabieg laserem Fraxel Dual?

Laser frakcyjny emituje specyficzny typ światła wywołujący na skórze mikrouszkodzenia, które nie są widoczne gołym okiem, ale skutecznie pobudzają proces gojenia się oraz produkcję nowego kolagenu. Z medycznego punktu widzenia efekt działania lasera polega na “ściągnięciu” skóry i regeneracji nierównej powierzchni naskórka, dzięki czemu możliwe staje się wypełnienie blizn czy usunięcie przebarwień. Warto zaznaczyć, że skóra po zabiegu przy użyciu lasera frakcyjnego goi się zdecydowanie szybciej niż w przypadku laserów konwencjonalnych.

fraxel_blizny

Efekty zabiegu laserem frakcyjnym

wypełnione głębokie blizny potrądzikowe i pooperacyjne

wyraźna redukcja przebarwień posłonecznych i po trądziku

regeneracja i odbudowa skóry

wygładzenie zmarszczek

resurfacing twarzy, dekoltu, szyi i dłoni

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Laser Fraxel Dual w SkinClinic

W SkinClinic w Warszawie zabieg przy użyciu lasera frakcyjnego Fraxel Dual wykonują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy dobierają odpowiednią moc działania tego urządzenia na blizny, przebarwienia, zmarszczki czy inne niedoskonałości skóry. Zabiegi laserowego leczenia skóry charakteryzują się bardzo przystępną ceną, w związku z czym widoczna poprawa kondycji naszej skóry nastąpi przy niewielkim koszcie dla naszego domowego budżetu. Zabieg laserem frakcyjnym nie wiąże się też z dużym bólem i jest dla pacjentów stosunkowo komfortowy.