Home / Zabiegi na ciało / Depilacja

Depilacja laserowa

Zabieg depilacji laserowej to innowacyjna metoda usuwania zbędnego owłosienia z wybranych okolic ciała lub twarzy. Jej podstawową zaletą jest to, że w porównaniu do tradycyjnych sposobów usuwania owłosienia (depilacja woskiem czy depilatorem elektrycznym) jest to metoda trwałego usuwania włosków z powierzchni skóry. Współcześnie depilacja laserowa jest najskuteczniejszym, a zarazem najbezpieczniejszym sposobem na trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia.

Zabiegi

Depilacja laserowa Vectus

Na czym polega wyjątkowość lasera Vectus? Wiele osób zmaga się z problemem nadmiernego owłosienia określonych partii ciała. Może to być…

Zobacz zabieg

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?

Depilację laserową wykonuje się najczęściej przy użyciu rewolucyjnego urządzenia – Lasera Vectus. Głowica tego lasera emituje specyficzny typ światła, który przenika w głąb naszej skóry, a następnie jest pochłaniany przez łodygę włosa i znajdującą się w nim aktywną melaninę. Działanie lasera wpływa na uszkodzenie mieszka włosowego, a w następnej kolejności jego zniszczenie, co zapobiega jego regeneracji, a tym samym ponownemu odrastaniu włosków w wybranym obszarze ciała. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że niektóre mieszki włosowe mogą znajdować się w fazie uśpienia, co uniemożliwi ich zniszczenie podczas pierwszego zabiegu depilacji. Dlatego, dla osiągnięcia zadowalających efektów, wymagane jest powtórzenie zabiegu w kilku seriach.

Efekty depilacji laserowej

  • znaczna redukcja zbędnego owłosienia już po pierwszym zabiegu
  • trwałe usunięcie owłosienia po wykonaniu serii 4-6 zabiegów
  • pozbycie się uporczywych włosków na ciele w praktycznie bezbolesny sposób
  • brak problemu wrastających włosków po depilacji
  • gładka i delikatna w dotyku skóra ciała

Depilacja laserowa w SkinClinic

W naszej Klinice Medycyny Estetycznej SkinClinic na warszawskim Mokotowie depilację laserową wykonujemy w taki sposób, by zapewnić pacjentowi jak największy komfort oraz poziom intymności. Moc działania lasera Vectus dobierana jest przez naszych kosmetologów indywidualnie do potrzeb pacjentów, którym chcemy zagwarantować maksymalną skuteczność, a także bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegu.