Home / Zabiegi na ciało / Depilacja laserowa Vectus

Depilacja laserowa- Vectus

Depilacja laserowa- Vectus

Na czym polega wyjątkowość lasera Vectus?

Wiele osób zmaga się z problemem nadmiernego owłosienia określonych partii ciała. Może to być zarost na twarzy u kobiet, bujne owłosienie na plecach u mężczyzn lub przedramionach. Gdy tradycyjne sposoby depilacji zawiodły, warto spróbować czegoś zupełnie nowego. W Klinice SkinClinic nasi specjaliści zadbają o to, aby niechciane owłosienie już nigdy więcej nie pojawiło się na skórze pacjentów, którzy nam zaufali. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnego lasera diodowego. Vectus to urządzenie, które wykorzystuje trzy niestandardowe technologie:

  • Skintel – inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze,
  • Photon RecyclingSM – system umożliwiający ponowne wykorzystanie światła lasera naturalnie odbijającego się od skóry,
  • Advanced Contact CoolingSM – układ chłodzący skórę i zapobiegający odczuwaniu bólu i dyskomfortu podczas zabiegu.

Vectus to jedyny laser diodowy na całym świecie, który na podstawie czujnika Skintel jest w stanie automatycznie dostosować parametry pracy lasera. Zabieg jest bezpieczny, skuteczny i szybki.

vectus1
logo_prix_de_beaute_2013

Vectus to nowoczesna technologia lasera diodowego, która pozwala na szybkie efekty i skuteczne usunięcie niechcianego owłosienia. W 2013 roku laser diodowy Vectus Palomar zdobył statuetkę w kategorii “Odkrycie roku”, która została przyznana przez czytelniczki magazynu Cosmopolitan.

Zabieg trwałego usuwania owłosienia

Jak w praktyce wygląda zabieg? Po dokładnym oczyszczeniu i ogoleniu skóry do ciała pacjenta przykładany jest czytnik Skintel, który wskaże zawartość barwnika w skórze. Na tej podstawie dobrane zostaną parametry pracy lasera. Następnie specjalista z naszej kliniki przyłoży do wskazanego obszaru głowicę lasera i rozpocznie emisję światła.

Rezultaty laserowego usuwania owłosienia

Już po kilku tygodniach można zauważyć wypadanie włosów. Rekomenduje się wykonanie od 4 do 6 zabiegów w odstępie kilku miesięcy. Laser Vectus działa szybko i skutecznie, a sam zabieg trwa niespełna kilka minut. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii metoda usuwania owłosienia z wykorzystaniem lasera jest wysoce efektywna.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania depilacji laserem Vectus?

Depilacji laserowej nie poleca się paniom w ciąży, osobom ze świeżą opalenizną, stosującym retinoidy bądź leki światłouczulające i obniżające krzepliwość krwi, cierpiącym na cukrzycę, bielactwo bądź łuszczycę. Zabieg jest odradzany epileptykom, osobom z wszczepionym rozrusznikiem serca, infekcją skórną i predyspozycjami do bliznowacenia. Po wykonanym zabiegu należy unikać kąpieli słonecznych i sauny.