Home / Zabiegi na ciało / Blizny, przebarwienia, rozstępy, tatuaże

Blizny i przebarwienia po trądziku

Blizny i przebarwienia, a także rozstępy lub niechciane tatuaże to problemy, z którymi zmaga się współcześnie duża ilość kobiet oraz mężczyzn. Blizny, przebarwienia i rozstępy są jednak nie tyle problemem natury medycznej, co poważnym defektem kosmetycznym, który wpływa bardzo niekorzystnie na nasz ogólny wizerunek. Na szczęście istnieją skuteczne i sprawdzone metody usuwania tych mankamentów urody – w tym zabiegi laserowe, które są w stanie przywrócić naszej twarzy i ciału zdrowy wygląd w stosunkowo krótkim czasie.

Zabiegi

Harmony XL Q Switch

Zrobienie tatuażu zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż jego usunięcie, a przy tym wiąże się z nieco większym bólem. Ważne jest…

Zobacz zabieg

Peelingi lekarski

Peeling lekarski TCA to profesjonalna i skuteczna metoda oczyszczania twarzy, którą wykonuje się w formie powierzchniowego lub głębokiego złuszczania skóry….

Zobacz zabieg

Nici First Lift

Nici liftingujące First Lift lub potocznie zwane Nici PDO skutecznie wzmacniają skórę i ścięgna, dzięki czemu stają się one bardziej…

Zobacz zabieg

Jak wygląda zabieg usuwania blizn i przebarwień po trądziku?

Laserowe usuwanie blizn i przebarwień po trądziku to współcześnie najskuteczniejsza, a jednocześnie jedna z bezpieczniejszych metod pozbywania się niedoskonałości natury dermatologicznej. Moc lasera dostosowywana jest jest do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz rodzaju posiadanych przez niego mankamentów urody. Impulsy lasera wnikają w skórę na odpowiedniej odległości i głębokości w taki sposób, by nie wywołać na niej oparzenia, zaś skutecznie pobudzić ją do regeneracji. Zabieg działa bardzo silnie na skórę (niczym dermabrazja lekarska), jednak skóra po nim goi się zdecydowanie szybciej.

Efekty usuwania blizn i przebarwień po trądziku

  • Dla uzyskania zadowalających efektów zabiegi należy powtarzać kilkakrotnie w odstępach 4-6 tygodni.
  • Po wykonaniu serii zabiegów na skórze widoczna będzie wyraźna redukcja blizn i przebarwień, jak również rozstępów.
  • Działanie lasera dodatkowo poprawi ogólną kondycję skóry: nastąpi stymulacja napięcia skóry, regeneracja naskórka, a także poprawa kolorytu cery.

Usuwanie blizn i przebarwień po trądziku w SkinClinic

W Klinice SkinClinic w Warszawie usuwanie blizn i przebarwień wykonujemy tylko przy pomocy sprawdzonych i bezpiecznych urządzeń laserowych. Zabiegi usuwające rozstępy są równie mało inwazyjne i bezpieczne dla pacjenta, zaś ich bolesność jest ograniczona do minimum.