Home / Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało są jedną z najpopularniejszych gałęzi medycyny estetycznej. Dobrze wykonane mogą znacznie podnieść komfort życia pacjenta oraz przynieść zadowolenie z własnego ciała. Profesjonalne podejście i szeroka wiedza lekarzy pracujących w SkinClinic pozwala raz na zawsze zapomnieć o problemach związanych z estetyką sylwetki. Nieważne, czy borykasz się z problemem nadpotliwości czy po prostu chcesz zniwelować oznaki starzenia lub usunąć blizny – zabiegi medycyny estetycznej są przeznaczone dla zaspokajania Twoich potrzeb.

Zabiegi

Blizny, przebarwienia, rozstępy, tatuaże
Blizny, przebarwienia, rozstępy, tatuaże

Skuteczne metody usuwania niedoskonałości skóry ciała.

Zabiegi na cellulit
Cellulit

Specjalistyczne zabiegi medycyny estetycznej.

Depilacja laserowa
Depilacja laserowa

Skuteczne usuwanie zbędnego owłosienia twarzy i ciała.

Dłonie, ramiona, nogi, kolana
Dłonie, ramiona, nogi, kolana

Zabiegi medycyny estetycznej w walce ze starzeniem skóry.

Ujędrnianie skóry / Lifting
Ujędrnianie skóry / lifting

Odzyskaj sprężystą i jędrną skórę w Skinclinic.

Modelowanie ciała
Modelowanie ciała

Odsysanie tłuszczu bez użycia skalpela z wybranych obszarów ciała.

Nadpotliwość
Leczenie nadpotliwości

Leczenie nadpotliwości w okolicy pach, pleców, dłoni czy stóp.

Jak przeprowadzamy zabiegi?

Wszystkie zabiegi, dostępne w naszej ofercie, wykonywane są przez wysoko wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, którzy zapewniają pełen profesjonalizm usług. Do przeprowadzania zabiegów wykorzystujemy przede wszystkim niezwykle precyzyjne naświetlanie laserowe, a także popularne wypełnienia, masaże czy mezoterapię. W ofercie przedstawiamy także innowacyjne zabiegi Maximus, Zaffiro i Icoone. Pacjenci mogą też skorzystać z porad dietetyków w zakresie zdrowego odżywiania i zrzucania zbędnych kilogramów. Również plastyka kolan i ramion może okazać się świetnym dopełnieniem walki o idealną sylwetkę.

Efekty zabiegów

Odmładzanie i ujędrnianie ciała
Zniwelowanie blizn oraz rozstępów
Pozbycie się niechcianego owłosienia
Rewitalizacja skóry
Wymodelowanie sylwetki
Zahamowanie procesu nadmiernego pocenia

Zabiegi na ciało w SkinClinic

Klinika medycyny estetycznej SkinClinic oferuje szeroką gamę laserowych zabiegów na całe ciało. Jeśli borykasz się z nadpotliwością, bliznami i przebarwieniami po trądziku lub po prostu chcesz poddać się laserowej depilacji, jesteś na najlepszej drodze. Dzięki naszym propozycjom pacjenci odzyskują pewność siebie i utracony wcześniej komfort życia. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez specjalistów i doprasowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu, nasi lekarze pomogą wybrać odpowiedni zabieg tak, by pacjent raz na zawsze uporał się z problemem.