surgen

Home / Surgen i wszystkie jego zalety

Surgen i wszystkie jego zalety

Kiedy czujesz, że przydałoby Ci się ogólne odświeżenie, pragniesz wyglądać młodziej i pozbyć się niedoskonałości ciała z pomocą przychodzi niezwykły zabieg. Innowacyjne urządzenie sprawi, że będziesz wyglądać dokładnie tak, jak pragniesz i czuć się równie dobrze. Skutki procesu starzenia mogą Cię ominąć, a Twoja skóra ma szansę pozostać jędrna, gładka oraz elastyczna na dłużej. Surgen…

Spis treści
  Add a header to begin generating the table of contents

  Kiedy czujesz, że przydałoby Ci się ogólne odświeżenie, pragniesz wyglądać młodziej i pozbyć się niedoskonałości ciała z pomocą przychodzi niezwykły zabieg. Innowacyjne urządzenie sprawi, że będziesz wyglądać dokładnie tak, jak pragniesz i czuć się równie dobrze. Skutki procesu starzenia mogą Cię ominąć, a Twoja skóra ma szansę pozostać jędrna, gładka oraz elastyczna na dłużej. Surgen to dokładnie to, czego od dawna szukasz!

  O zabiegu

  Aparat działa w oparciu o technologię energii hybrydowej, która stanowi udane połączenie radiofrekfencji (RF) oraz energii elektrycznej, wytwarzanej przez generowane w urządzeniu impulsy. Zabieg polega na podgrzewaniu (mikroablacji) tkanek naskórka i skóry właściwej. Powoduje to pobudzenie ich do intensywnej odnowy i szybkiej regeneracji. Skóra zaczyna wtedy produkować więcej kolagenu i elastyny, co poprawia jej kondycję; głęboko odnawia całą jej strukturę. Stymulacja produkcji kwasu hialuronowego dodatkowo odmładza skórę i powoduje efekt liftingu.

  Zabieg jest nieinwazyjny oraz w stu procentach bezpieczny, co jednomyślnie potwierdzają eksperci z warszawskiej Kliniki Medycyny Estetycznej SkinClinic. Na kurację składają się dwa etapy. Pierwszy z nich obejmuje zastosowanie radiofrekwencji oraz precyzyjne i łagodne wprowadzenie małych igieł do warstwy brodawkowej, znajdującej się w skórze właściwej. Ma to na celu przekazanie skórze energii termicznej, co jest niezbędnym warunkiem do rozpoczęcia procesu odmładzania. Drugi etap odbywa się przy udziale energii elektrycznej, której impulsy przekazywane są przez igły. Wtedy następuje wspomniane już pobudzenie skóry do regeneracji. Dzieje się tak za sprawą malutkich uszkodzeń, ich głównym zadaniem jest stymulowanie pozytywnych procesów skórnych.

  Jeden zabieg trwa od 30 do 60 minut. Odczuwany ból nie jest znaczny, ale dla poprawienia komfortu pacjenta stosuje się odpowiednie maści znieczulające. Zabieg wykonuje się na twarzy, szyi, dekolcie oraz dłoniach. Jego szczegółowy przebieg dostosowuje się do konkretnej osoby. Wymaga konsultacji, gdyż nie wszyscy mogą mu się poddać. Po zakończeniu zabiegu można od razu wrócić do codziennych aktywności; pacjent nie marnuje czasu na rekonwalescencję. Kurację należy powtórzyć kilkakrotnie, w celu zwiększenia efektywności. Cena waha się w granicach 700-1100 zł.

  Efekty

  Pozytywne zmiany na ciele widoczne są zaraz po zabiegu i stopniowo coraz silniej się uwidaczniają. Efekty są imponujące. Surgen zapewnia:

  • bardzo głęboką regenerację skóry,
  • poprawienie jędrności oraz elastyczności skóry,
  • odmłodzenie i redukcję zmarszczek,
  • minilifting twarzy,
  • pobudzenie skóry do wytwarzania kwasu hialuronowego,
  • redukcja rozstępów oraz wszelkiego rodzaju blizn,
  • spowolnienie procesu starzenia się skóry,
  • przywrócenie skórze odpowiedniego pH,
  • zmniejszenie widoczności porów,
  • redukcja plam starczych oraz przebarwień.

  Każda z nas pragnie wyglądać atrakcyjnie i na szczęście można sobie skutecznie pomóc w poprawie mankamentów własnej urody. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze, więc powiedz stanowcze “NIE” zmarszczkom. Pożegnaj się na dobre z nieprzyjemnym uczuciem wiotkości. Ciesz się pięknem swojego ciała. Od dziś, jędrna, elastyczna i pełna witalności skóra na co dzień to nic nadzwyczajnego. Wystarczy tylko chcieć i zdecydować się na pozytywną zmianę, która poprawi jakość Twojego życia.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *