Home / ginekologia-estetyczna / Wypełnianie warg sromowych

Powiększanie warg sromowych

wypelnianie-warg-sromowych

Powiększanie warg sromowych oparte jest na wykorzystaniu preparatów wypełniających delikatną tkankę w okolicy narządów intymnych. Należą do nich substancje zawierające kwas hialuronowy, który ma doskonałe właściwości adaptogenne, dzięki którym jego aplikacja nie wywołuje powikłań, a w zamian skraca czas rekonwalescencji i pozwala osiągnąć najlepsze efekty powiększania warg sromowych. Preparat Desirial wstrzyknięty podczas zabiegu utrzymuje się w organizmie nawet do 2 lat.

Jak wygląda zabieg powiększania warg sromowych?

Powiększanie warg sromowych to zabieg polecany kobietom o obniżonej zawartości komórek tłuszczowych w organizmie, kobietom wchodzącym w okres przekwitania, paniom po kuracjach chorób przewlekłych i pozostałym, które zauważają, iż wygląd ich warg sromowych nie jest w pełni satysfakcjonujący.

Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu Desirial w obszar warg, który chcemy poddać powiększeniu przy pomocy kaniuli, czyli miękkiej igły ułatwiającej miejscowe podanie preparatu i następnie rozprowadzenie go w całym obszarze warg sromowych podlegającym korekcji.

Efekty powiększania warg sromowych

Wzrost estetyki narządów intymnych.

Ochrona warg sromowych mniejszych i ujścia pochwy przed urazami, bakteriami i pozostałymi czynnikami zewnętrznymi.

Lepsze nawilżenie warg sromowych i pochwy.

Zmiana kształtu i wielkości nieestetycznych lub za małych warg sromowych większych.

Ustąpienie świądu i bólu miejsc intymnych.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Powiększanie warg sromowych w SkinClinic

Powiększanie warg sromowych w klinice urody i ginekologii estetycznej SkinClinic w Warszawie pozwala na skuteczne pozbycie się problemów natury kobiecej, które uniemożliwiają codzienne funkcjonowanie. Zabieg poprzedza konsultacja lekarska, podczas której specjalista ustali, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do powiększenie warg sromowych oraz określi liczbę zabiegów i konieczną dawkę preparatu, która zapewni najlepsze efekty leczenia.