Home / ginekologia-estetyczna / Obkurczanie pochwy

Obkurczanie pochwy

obkurczanie-pochwy

Obkurczanie pochwy może być konieczne z powodu różnych czynników, takich jak poród siłami natury, okres menopauzy bądź fizyczne uwarunkowania sprawiające, iż pochwa nie jest wystarczająco elastyczna i pozostaje luźna. To problem odbijający się nie tylko na zdrowiu fizycznym, ale również psychicznym, przez co staje się przyczyną problemów w relacjach z partnerem, nastawieniu do własnego ciała, czerpania radości ze współżycia, a także spadkiem dobrego samopoczucia i utratą wiary we własną kobiecość. Wszystkie te przypadłości można jednak wyeliminować dzięki zabiegowi obkurczania pochwy przy pomocy lasera MonaLisa Touch.

Jak wygląda zabieg obkurczania pochwy?

Za pomocą specjalnej sondy do wnętrza pochwy wprowadzany jest laser MonaLisa Touch, który następnie emituje energię cieplną oddziałującą na ścianki pochwy, dzięki czemu tkanka ta zostaje pobudzona do pracy. Zawarte w niej włókna kolagenowe odpowiedzialne za sprężystość ścianek namnażają się i kurczą, dzięki czemu pochwa odzyskuje swoją dawną elastyczność i ulega zwężeniu.

Efekty obkurczania pochwy

Zwężenie pochwy i rewitalizacja okolic intymnych.

Pobudzenie wytwarzania śluzu, który chroni pochwę przed infekcjami i jednocześnie nawilża ją podczas współżycia.

Poprawa jakości kontaktów seksualnych, dzięki uelastycznieniu pochwy.

Podniesienie estetyki narządów rodnych poprzez korekcję kształtu warg sromowych.

Leczenie uciążliwego nietrzymania moczu.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Obkurczanie pochwy w SkinClinic

Zabieg obkurczania pochwy w SkinClinic to jeden z najpopularniejszych zabiegów, wybieranych przez pacjentki chcące podnieść komfort swojego życia seksualnego, a także pragnących odzyskać pełnię kobiecości. Zabieg ten wykonywany przy pomocy lasera MonaLisa Touch w warszawskiej klinice medycyny i ginekologii estetycznej SkinClinic to jeden z pionierskich zabiegów zaadaptowanych na potrzeby polskich pacjentek, dla których do niedawna zabieg obkurczania pochwy był nie tylko bardzo krępujący, ale również niedostępny. Skorzystaj z możliwości konsultacji ze specjalistą ginekologii estetycznej i odkryj na nowo swoją kobiecość.

Zakup Urządzenia dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 (RPO WM) Nr: projektu: RPMA.01.05-00-14-252/13-00