Home / ginekologia-estetyczna / Nici ginekologiczne

Nici ginekologiczne

Nici ginekologiczne

Nici ginekologiczne zbudowane są z wchłanialnych elementów, które są łatwo adaptowane przez organizm, dzięki czemu nie dochodzi do powikłań po ich wszczepieniu. Nici najczęściej wykorzystywane są do korygowania zbyt szerokiego ujścia pochwy, co powoduje problemy natury medyczno-estetycznej. Wykorzystywane w tym celu nici Vaginal Narrower pomagają zredukować defekty, które powstają najczęściej na skutek naturalnych porodów, spadku elastyczności pochwy związanego z wiekiem i okresem menopauzy, a także zmian genetycznych.

Jak wygląda zabieg wszczepienia nici ginekologicznych?

Zabieg polega na wczepieniu nici, które po obu stronach zakończone są specjalnymi haczykami, ułatwiającymi ich precyzyjne umiejscowienie. Złapanie ścianek pochwy haczykami powoduje, że dochodzi do jej ściągnięcia, co skutecznie zwęża ujście pochwy. Nacięcia wykonywane w obrębie krocza, w celu wprowadzenia nici, są bardzo płytkie. Nici najczęściej lokowane są na “krzyż”. Ułożenie to sprawia, że są one skuteczniejsze, a efekt zwężenia utrzymuje się także wtedy, gdy zaczną ulegać procesowi wchłaniania.

Efekt wszczepienia nici ginekologicznych

Zwężenie ujścia pochwy i poprawa jej elastyczności wewnątrz.

Redukcja defektów estetycznych i tym samym poprawa wyglądu narządów intymnych.

Pobudzenie do samoodnowy komórek pochwy.

Rewitalizacja pochwy.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Nici ginekologiczne w SkinClinic

Zabieg wprowadzenia nici ginekologicznych w klinice SkinClinic w Warszawie skutecznie zwęża ujście pochwy, co sprawia, że pacjentki odzyskują komfort fizyczny i psychiczny dzięki poprawie estetyki swojego krocza. Nici ginekologiczne są dla pacjentek w pełni bezpieczne, gdyż nie wywołują uczuleń ani nie są odrzucane przez organizm jako ciało obce. Efekty zabiegu sprawiają, że coraz więcej pacjentek decyduje się na małoinwazyjny zabieg liftingujący krocze, który zapewnia zauważalne efekty już przy zastosowaniu jedynie pojedynczej nici.