Home / ginekologia-estetyczna / Labioplastyka

Labioplastyka

plastyka-warg-sromowych-gdansk-labioplastyka

Labioplastyka warg sromowych pozwala na efektowną korekcję kobiecych narządów intymnych, redukując przypadłości takie jak niezadowolenie z kształtu warg sromowych mniejszych i większych, a także odczuwany dyskomfort spowodowany bolesnością intymnych obszarów. Problemy te mogą mieć różne podłoże, które doskwiera kobietom po porodzie lub w trakcie menopauzy. Labioplastyka warg sromowych pozwala odzyskać chęć życia i pewność siebie!

Jak wygląda zabieg?

Zabieg labioplastyki warg sromowych jest zabiegiem chirurgicznym, który polega na wycięciu nadmiaru tkanki w celu zmniejszenia lub skorygowania asymetrii warg sromowych. Dzięki temu uzyskuje się bardzo estetyczny i naturalny kształt, a przede wszystkim kobieta może raz na zawsze pozbyć się bólu, otarć oraz odzyskać pewność siebie i zadowolenie z wyglądu warg sromowych. Labioplastyka warg sromowych przeprowadzana jest przez doświadczonego lekarza chirurga i zwykle trwa około 60 minut.

Efekty plastyki warg sromowych

Zniwelowanie asymetrii warg sromowych mniejszych i większych.

Redukcja bólu, swędzenia, pieczenia, otarć i innych urazów wywołanych nieprawidłowym kształtem sromu.

Uzyskanie pożądanego rozmiaru warg sromowych.

Zapobieganie nawracającym infekcjom wywołującym stan zapalny.

Poprawienie komfortu, szczególnie w przypadku przerostu warg sromowych.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Labioplastyka warg sromowych w klinice SkinClinic

Zmniejszanie warg sromowych w klinice medycyny i ginekologii estetycznej SkinClinic w Warszawie pozwala na pozbycie się niekomfortowych zmian w obrębie narządów intymnych. Dzięki chirurgicznemu zabiegowi labiolastyki warg sromowych miejsca intymne odzyskują estetyczny wygląd co korzystnie wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne pacjentki. Specjaliści z kliniki SkinClinic dokładają wszelkich starań, aby pacjentki czuły się podczas zabiegu komfortowo i dzięki konsultacji ginekologicznej odzyskały pewność siebie. Zdrowie intymne poprawia nie tylko codzienne funkcjonowanie, ale także znacząco podnosi komfort życia seksualnego.

Cennik zabiegów

Nazwa zabieguCena
Plastyka warg sromowych przy użyciu lasera MonaLisa Touch (1 zabieg)1050zł