Home / ginekologia-estetyczna / Labioplastyka

Labioplastyka

plastyka-warg-sromowych-gdansk-labioplastyka

Labioplastyka warg sromowych pozwala na efektowną korekcję kobiecych narządów intymnych, redukując przypadłości takie jak niezadowolenie z kształtu warg sromowych mniejszych i większych, a także odczuwany dyskomfort spowodowany bolesnością intymnych obszarów. Problemy te mogą mieć różne podłoże, które doskwiera kobietom po porodzie lub w trakcie menopauzy. Labioplastyka warg sromowych pozwala odzyskać chęć życia i pewność siebie!

Jak wygląda zabieg?

Zabieg labioplastyki warg sromowych jest zabiegiem chirurgicznym, który polega na wycięciu nadmiaru tkanki w celu zmniejszenia lub skorygowania asymetrii warg sromowych. Dzięki temu uzyskuje się bardzo estetyczny i naturalny kształt, a przede wszystkim kobieta może raz na zawsze pozbyć się bólu, otarć oraz odzyskać pewność siebie i zadowolenie z wyglądu warg sromowych. Labioplastyka warg sromowych przeprowadzana jest przez doświadczonego lekarza chirurga i zwykle trwa około 60 minut.

Efekty plastyki warg sromowych

Zniwelowanie asymetrii warg sromowych mniejszych i większych.

Redukcja bólu, swędzenia, pieczenia, otarć i innych urazów wywołanych nieprawidłowym kształtem sromu.

Uzyskanie pożądanego rozmiaru warg sromowych.

Zapobieganie nawracającym infekcjom wywołującym stan zapalny.

Poprawienie komfortu, szczególnie w przypadku przerostu warg sromowych.

Masz pytania? Porozmawiajmy +48224244646

Labioplastyka warg sromowych w klinice SkinClinic

Zmniejszanie warg sromowych w klinice medycyny i ginekologii estetycznej SkinClinic w Warszawie pozwala na pozbycie się niekomfortowych zmian w obrębie narządów intymnych. Dzięki chirurgicznemu zabiegowi labiolastyki warg sromowych miejsca intymne odzyskują estetyczny wygląd co korzystnie wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne pacjentki. Specjaliści z kliniki SkinClinic dokładają wszelkich starań, aby pacjentki czuły się podczas zabiegu komfortowo i dzięki konsultacji ginekologicznej odzyskały pewność siebie. Zdrowie intymne poprawia nie tylko codzienne funkcjonowanie, ale także znacząco podnosi komfort życia seksualnego.