sylwetka1

Home / Ginekologia estetyczna odpowiedzią na problemy wielu kobiet

Ginekologia estetyczna odpowiedzią na problemy wielu kobiet

Ginekologia estetyczna jest dziedziną medycyny estetycznej, która z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularna. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta – kobieca świadomość własnego ciała ciągle rośnie, kobiety coraz mniej wstydzą się mówienia o problemach natury ginekologicznej i chętniej odwiedzają lekarzy. Mnóstwo problemów, które kiedyś były niemożliwe do rozwiązania, dzisiaj może być bez…

Spis treści
  Add a header to begin generating the table of contents

  kobieta1

  Ginekologia estetyczna jest dziedziną medycyny estetycznej, która z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularna. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta – kobieca świadomość własnego ciała ciągle rośnie, kobiety coraz mniej wstydzą się mówienia o problemach natury ginekologicznej i chętniej odwiedzają lekarzy. Mnóstwo problemów, które kiedyś były niemożliwe do rozwiązania, dzisiaj może być bez przeszkód wyeliminowanych za pomocą właśnie ginekologii estetycznej. Jeżeli np. masz wrażenie, że twoje wargi sromowe mniejsze są większe niż powinny być i przeszkadzają ci w codziennym funkcjonowaniu sprawiając dyskomfort (przykładami mogą być takie czynności, jak jazda na rowerze lub współżycie intymne) albo masz problem z nietrzymaniem moczu, to znak, że warto jest udać się na konsultację do kliniki medycyny estetycznej i zdecydować się na polecony przez lekarza zabieg, który uwolni cię od gnębiącego cię kłopotu. Nie należy ignorować żadnych niepokojących nas objawów, ponieważ komfort życia stanowi podstawę dla pewności siebie i dobrego samopoczucia.

  Jakim zabiegom warto się poddać?

  Kobiety, których wargi sromowe są wyraźnie przerośnięte lub zdeformowane, powinny rozważyć laserowy zabieg plastyki pochwy lub korekty warg sromowych. Taki zabieg przeprowadzany jest za pomocą innowacyjnego lasera o nazwie MonaLisa Touch, który gwarantuje nieinwazyjne i najczęściej bezbolesne przeprowadzenie różnych zabiegów z dziedziny ginekologii estetycznej. MonaLisa Touch wykorzystywany jest w eliminowaniu przeróżnych problemów intymnych, od problemu częstych infekcji po obkurczanie pochwy. Poddać się zabiegom z użyciem tego lasera mogą wszystkie kobiety, które problemy intymne miały od zawsze lub doświadczyły ich po ciąży lub w trakcie menopauzy. Laser ten stanowi także odpowiedź na problem nietrzymania moczu, zarówno typu wysiłkowego, jak i niewysiłkowego. Podczas zabiegu pochwa zostaje obkurczona, dzięki czemu nietrzymanie moczu zostaje wyeliminowane z życia kobiety. Problem ten jest bardzo częsty, lecz niekiedy ukrywany przez mnóstwo kobiet, ponieważ jest bardzo wstydliwy i stanowi źródło dużego dyskomfortu. Znając jednak sposób na pozbycie się go, nie ma sensu dalej się męczyć. Bardzo wiele pań doświadcza także problemu luźnej pochwy np. po porodzie albo podczas menopauzy. Zabieg obkurczania pochwy za pomocą lasera MonaLisa Touch jest bardzo skuteczny w eliminowaniu tego problemu i posiada ten plus, że dochodzenie do siebie po zabiegu następuje w tempie ekspresowym. Kobiety po zabiegu mogą szybko powrócić do współżycia, jakim cieszyły się przed pojawieniem się problemu.

  Gdzie szukać pomocy?

  Klinik ginekologii estetycznej powstaje w Polsce coraz więcej, znajdują się one w większości dużych miast, dlatego dostępność zabiegów nie jest już na szczęście problemem. Kobiety z Warszawy i okolic mogą zapoznać się z bogatą ofertą kliniki Skin Clinic, mieszczącej się w Centrum Warszawy, na ulicy Stawki. Klinika ma w swojej ofercie, m.in. zabiegi z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch. Warto jest pozbywać się problemów natury intymnej, tym bardziej, że w dzisiejszych czasach pomoc jest dostępna. Najważniejsze to znaleźć miejsce odpowiednie dla siebie, w którym zatrudnieni są specjaliści, którym można zaufać i którzy z pełnym profesjonalizmem wykonują swoją pracę. Stawką w końcu jest nasze zdrowie, czyli to, co mamy najcenniejszego.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *