Home / Dla mężczyzn

Zabiegi dla mężczyzn

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn to coraz popularniejsza gałąź medycyny estetycznej, której efekty doceniane są przez mężczyzn na całym świecie. Panowie chętnie korzystają z zabiegów laserowych poprawiających wygląd skóry, a także małoinwazyjnych zabiegów wstrzykiwania kwasu hialuronowego i botoksu, gwarantujących bezpieczeństwo i naturalny efekt utrzymujący się przez wiele miesięcy.

Jak wyglądają zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn?

Wszystkie zabiegi wykonywane są pod okiem doświadczonych specjalistów. Wiele z nich, tak jak w przypadku zabiegów spłycających zmarszczki umożliwia opuszczenie kliniki niemal natychmiast po aplikacji wypełniacza. Nowoczesne urządzenia i techniki medyczne zapewniają możliwość leczenia najbardziej skomplikowanych przypadków.

Zabiegi kosmetyczne

Klinika urody i medycyny estetycznej SkinClinic w Warszawie to lider w dziedzinie przeprowadzania małoinwazyjnych zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn. Peelingi medyczne skutecznie redukują niedoskonałości w postaci blizn, trądziku i oczyszczają skórę twarzy i ciała.

skinclinic-mezczyzni-4
Peelingi medyczne

Zabiegi medycyny estetycznej

Botox

Mężczyźni coraz chętniej sięgają po toksynę botulinową. Botox stosowany jest dla wygładzania zmarszczek mimicznych - zmarszczek pomiędzy brwiami, zmarszczek poprzecznych czoła, zmarszczek wokół oczu. Zabieg trwa zaledwie kilka minut i polega na wstrzyknięciu preparatu w wybrane mięśnie twarzy.

Zabieg z użyciem Botoksu  niweluje również problem nadpotliwości. Ostrzyknięcie gruczołów potowych powoduje czasowe zablokowanie wydzielania potu, a co za tym idzie szybkie i bezpieczne pozbycie się tej często bardzo krępującej przypadłości.

Zabiegi liftingujace

Opadający owal twarzy, bruzdy nosowo-wargowe, luźny podbródek, zwiotczenie policzków to oznaki starzenia, z którymi możemy uporać się za pomocą wysokiej klasy urządzeń medycznych - ULTHERA, FRAXEL, LASER HARMONY, SonoQueen.

SonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała.

Te problemy niwelujemy również ostrzykiwaniem preparatami zawierającymi kwas hialuronowy.

Polecamy nowy sposób mezoterapii Dermapen

Światowa nowość w dziedzinie bezinwazyjnego liftingu skóry dostępna już w naszej klinice: BYAS

Włosy

Zabiegi mezoterapii polegają na ostrzykiwaniu skóry głowy preparatami zawierającymi witaminy, kwasy, minerały, a także aminokwasy pobudzające wzrost włosów. Mezoterapia jest szczególnie polecana mężczyznom borykającym się z łysieniem androgenowym.

Coraz popularniejsze staje się ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym REGENERIS, które zawiera naturalne czynniki wzrostu. Po pobraniu własnej krwi pacjenta i podaniu osocza bogatopłytkowego w owłosioną skórę głowy następują procesy regenerujące i odbudowujące.

skinclinic-mezczyzni-1
Mezoterapia
skinclinic-mezczyzni-4
Zabieg Intrauceuticals

Zabieg Intrauceuticals

Zabiegi Intraceuticals  za pomocą czystego tlenu oraz ciśnienia hiperbarycznego umożliwiają wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry. Wprowadzane serum bogate w naturalne składni odżywcze w naturalny sposób powoduje nawilżenie i odmłodzenie skóry.

Caci
Surgen
termolifting ZAFFIRO

Geneo+

Geneo™ - ekspresowy i przyjemny zabieg mający na celu delikatne złuszczenie, dotlenienie i rewitalizację skóry. Twarz natychmiast staje się świeża i pobudzona!

Wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:
  • naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz,
  • złuszczanie wewnętrznej warstwy skóry,
  • wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę.

Zabiegi na ciało

W naszej klinice mężczyźni mogą również skorzystać z zabiegów kosmetologicznych na ciało. Są to między innymi masaże drenujące Icoone.

skinclinic-man-2
Zabiegi Icoone

Zabiegi Icoone rozwiązują problem związany z miejscową- otyłością, luźną skórą, bólami stawów i  mięśni- bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry, ICOONE to zabiegi medyczne i kosmetyczne, które specjaliści SkinClinic dostosują do indywidualnych potrzeb pacjenta.

skinclinic-man-3
Depilacja

Depilację laserową najczęściej wybierają mężczyźni, u których pojawił się problem nadmiernego owłosienia. Zabieg taki niszczy komórki mieszka włosowego powodując zahamowanie wzrostu włosów. Po kilku powtórzeniach włosy stają się coraz słabsze, delikatniejsze, rosną wolniej, aż w końcu w ogóle przestają się pojawiać. Pod wieloma względami zabiegi depilacji laserem VECTUS mają największą skuteczność właśnie u mężczyzn. Decyduje o tym ciemna barwa włosów oraz ich sztywność i grubość.

skinclinic-man-5
Odchudzanie

Liposukcja jest zabiegiem, któremu poddaje się coraz większa liczba mężczyzn. Pozwala w krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Nowoczesne zabiegi opierające się na liposukcji pozwalają zrealizować marzenia o idealnej sylwetce.

skinclinic-man-4
Ujędrnianie skóry / lifting

Podczas zabiegu Body Jet pod skórę za pomocą kaniuli wprowadzana jest specjalna mieszanina, której zadaniem jest rozbicie tkanki tłuszczowej. Odsysanie tłuszczu, wraz z wtłoczonym do organizmu roztworem wodnym, odbywa się także przy pomocy kaniuli – pozwala to na uniknięcie pozostania roztworu pod skórą, a co za tym idzie opuchlizny i obrzęków.

Redukcja tkanki tłuszczowej

Zabieg Onda to rewolucja w dziedzinie redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej. Dzięki temu zabiegowi sprawisz, że twoja sylwetka zmieni się nie do poznania.