Wybierz język:
 • Zabiegi

 • kontakt

  Warszawa Mokotów,

  ul. Żaryna 7

  tel. 22 407 27 72

  tel./fax 22 435 91 92

  konsultant: zaryna@skinclinic.pl

  Warszawa Centrum,

  ul. Stawki 4b

  tel. 22 424 46 46

  tel./fax 22 635 43 53

  konsultant: stawki@skinclinic.pl

  godziny otwarcia Zapraszamy

  pon.-pt. sob. nd.
  09.00-21.00 09.00-18.00 10.00-16.00

  Reklama i marketing:
  reklama@skinclinic.pl

 • Polecane zabiegi

 • Powered by Ajaxy

  Mezoterapia

  Czym jest mezoterapia igłowa?

  Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Cechuje go całkowita bezbolesność oraz natychmiastowa skuteczność. Procedurę przeprowadza lekarz.

   

  Jak wygląda zabieg?

  Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek substancji leczniczych w miejsca zmienione chorobowo. Skład dostarczanego koktajlu uzależniony jest od potrzeb pacjentki oraz rodzaju wykonywanego zabiegu. Wstrzykiwane leki to m.in.: kwas hialuronowy, L-karnityna czy kofeina. Mezoterapia wykonywana jest za pomocą specjalnego zestawu mikroigieł.

   

  Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?

  Mezoterapia jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Metodę stosuje się w leczeniu cellulitu i rozstępów, a także w kuracjach ujędrniających, nawilżających i odmładzających. Przynosi znaczące rezultaty w profilaktyce łysienia.

   

  Jakie zapewnia efekty?

  Dostarczane skórze substancje aktywne mają za zadanie pobudzić jej naturalne procesy regeneracyjne. Specjalne koktajle powodują blokadę impulsów komórkowych, które są odpowiedzialne za spalanie energii, przyswajanie tłuszczu oraz przyspieszanie krążenia. W przypadku łysienia proces zostaje zatrzymany, a w ok. 20% przypadków następuje odrastanie włosów. Skuteczność mezoterapii została również potwierdzona w walce z cellulitem. Poprawa metabolizmu komórek tłuszczowych skutkuje ujędrnieniem skóry i całkowitym usunięciem lub znacznym zredukowaniem efektu skórki pomarańczowej.

   

  Jak często należy powtarzać procedurę?

  Rezultaty zabiegu widoczne są po wykonaniu serii kilku zabiegów powtarzanych przez okres od dwóch do czterech miesięcy. Przez dwa pierwsze miesiące powinno się wykonywać zabieg raz na dwa tygodnie. Dla utrzymania efektów zaleca się wykonywanie zabiegu raz na miesiąc przez okres mniej więcej sześciu miesięcy.

   

  Co będziesz odczuwać po zabiegu?

  Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak już po kilku pierwszych dniach odzyskuje swój naturalny koloryt.

   

  Czy procedura wymaga specjalnych przygotowań?

  Przed zabiegiem wystarczy jedynie przeprowadzić standardową konsultację z lekarzem.

   

  Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

  Zabieg nie może być wykonywany w przypadku alergii, cukrzycy, stanów ropnych i zapalnych skóry, opryszczki oraz u kobiet w ciąży i osób źle tolerujących iniekcje.

   

  Cena: od 400 zł

  < Powrót do góry strony

  Zastanawiasz się nad tym zabiegiem, a jednym problemem jest kwestia finansowa to mamy na to rozwiązanie! SkinClinic wraz z system finansowym RATALNIE.COM umożliwia rozłożenie płatności na dogodne raty.

  Kalkulator rat*

  Wartość usługi

  Ilość rat

  Kwota raty

   

  * Obliczenia dokonywane za pomocą kalkulatora są tylko symulacją i nie mogą być traktowane jako oferta handlowa

  Formularz kontaktowy


  Wyślij kopię wiadomości na mój adres e-mail


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia