Powered by Ajaxy

Powiększanie ust

Czy można powiększyć usta?

Obecnie medycyna estetyczna zna wiele metod pozwalających w skuteczny i bezpieczny sposób powiększyć usta, a także przeprowadzić zabieg, którego efektem jest korekta ust.

Komu polecane są takie zabiegi?

Powiększanie ust to zabieg zalecany osobom, które dostrzegają problem zbyt małych ust, chciałyby zmienić ich kształt bądź nadać im sprężystości. Zabiegi są dobrym rozwiązaniem zmniejszenia zmarszczek powstałych wskutek palenia papierosów lub starzenia się. Wykonuje się je także jeśli zachodzi konieczność rekonstrukcji lub potrzebna jest korekta asymetrii. Przynosi dobre efekty u osób z zanikającym kolorytem.

Jakie zabiegi powiększania ust wykonuje się w SkinClinic najczęściej?

Zazwyczaj wybór rozwiązania związany jest z tym, jak długo pacjentka będzie chciała cieszyć się efektem zabiegu. O metodach i korzyściach, które niosą, pacjentka dowiaduje się dokładniej od lekarza podczas konsultacji poprzedzającej zabieg.

Najczęściej pacjentki decydują się na jedno z rozwiązań wykorzystujących tzw. preparaty wchłaniające się. Efekt wypełnienia Kwasem Hialuronowym utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.

Jak działają te preparaty?

Kwas hialuronowy jest najbezpieczniejszym wypełniaczem, ponieważ jest naturalnie obecny w organizmie człowieka. Oprócz efektu powiększenia ust, kwas hialuronowy również je nawilża.

Jak wygląda zabieg?

Powiększanie ust jest procedurą, podczas której lekarz podaje znieczulenie miejscowe, a następnie wstrzykuje preparat wybraną, najlepszą dla danego przypadku techniką.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa około 30 minut.

Co będziesz odczuwać podczas zabiegu?

Zabieg powiększania ust poprzedzony jest znieczuleniem miejscowym, zatem nie wiąże się z odczuwaniem bólu. Może wystąpić jedynie lekkie odczucie rozpierania.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Możesz oczekiwać, że Twoje usta będą miały skorygowany kształt, będą bardziej uwydatnione.

Jakie efekty uboczne mogą wystąpić po zabiegu?

Usta po zabiegu są lekko opuchnięte, co może utrzymywać się przez 3-5 dni. Może pojawić się również siniak. Po zabiegu należy unikać opalania.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu są: ciąża i okres karmienia piersią, miesiączka, opryszczka, blizny w obrębie ust.

Kilka słów o bezpieczeństwie zabiegu.

Korekta ust i ich powiększanie to zabiegu od wielu lat wykonywane z powodzeniem w klinikach na całym świecie. Preparaty posiadają certyfikaty dopuszczające produkt do użytku oraz gwarantujące bezpieczeństwo stosowania.

Cena: od 1 300 zł

Zastanawiasz się nad tym zabiegiem, a jednym problemem jest kwestia finansowa to mamy na to rozwiązanie! SkinClinic wraz z system finansowym RATALNIE.COM umożliwia rozłożenie płatności na dogodne raty.

Kalkulator rat*

Wartość usługi

Ilość rat

Kwota raty

 

* Obliczenia dokonywane za pomocą kalkulatora są tylko symulacją i nie mogą być traktowane jako oferta handlowa

 • Zabiegi

  • Dietetyka
  • Ginekologia estetyczna
  • Zabiegi SPA
 • kontakt

  Warszawa Centrum,

  ul. Stawki 4b

  tel. 22 424 46 46

  tel. 22 407 27 72

  konsultant: stawki@skinclinic.pl

  godziny otwarcia Zapraszamy

  pon.-pt. sob. nd.
  09.00-21.00 09.00-18.00 10.00-16.00

  Reklama i marketing:
  reklama@skinclinic.pl

 • Polecane zabiegi

 • Formularz kontaktowy


  Wyślij kopię wiadomości na mój adres e-mail


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia