Powered by Ajaxy

Likwidacja podbródka

Czym jest lipoliza laserowa Smart Lipo?

Lipoliza laserowa to metoda modelowania podbródka, która umożliwia przy tym wykonać termolifting skóry. Wykorzystuje działanie lasera, który umożliwia precyzyjne kształtowanie konturów twarzy. Likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej nie towarzyszy efekt zwiotczenia skóry, ponieważ laser jednocześnie napina ją i liftinguje.

 

Jak działa laser Smart Lipo?

Likwidacja tkanki tłuszczowej Smart Lipo polega na uszkodzeniu błony komórek tłuszczowych doprowadzając do ich naturalnego rozpadu, a w efekcie uwolnienia ze struktur skóry i wprowadzenia w system metabolizowania. Procesowi towarzyszy obkurczanie włókien kolagenowych, które zostają pobudzone i zagęszczone. Dzięki temu skóra ulega wyrównaniu, staje się bardziej napięta.

 

Na jakie obszary ciała może być stosowany?

Lipolaser Smart Lipo usuwa tłuszcz z miejsc, które trudno odchudzić w inny sposób, np. stosując dietę. Najlepiej sprawdza się na niewielkich obszarach, takich właśnie jak podbródek.

 

Dla kogo stworzone jest to rozwiązanie?

Zabiegowi może poddać się każda osoba pragnąca skutecznie pozbyć się miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Metoda jest szczególnie polecana tym, którzy mają niewielką nadwagę i chcą usunąć skupiska tłuszczu z wybranych miejsc, które trudno zlikwidować innymi metodami.

 

Jakie są efekty zabiegu?

Smart Lipo likwiduje niewielkie nagromadzenie tkanki tłuszczowej zlokalizowanej na podbródku, Lipolizę laserową możemy również zastosować w celu usunięcia niewielkiej ilości tłuszczu z okolic brzucha. Metoda ta zwiększa jednocześnie jędrność i gęstość skóry, dzięki czemu jest niezwykle kompleksowym rozwiązaniem estetycznym polecanym przy modelowaniu ciała.

 

Kiedy możesz się spodziewać efektów zabiegu i jak długo się utrzymają?

Pierwsze efekty można zauważyć zaraz po zabiegu, a pełny rezultat staje się widoczny w przeciągu 2-6 miesięcy. Jest on również stały – tkanka tłuszczowa nie jest już więcej magazynowana w miejscu, które zostało poddane działaniu lasera.

 

Jak wygląda zabieg?

Energia lasera oddziałuje bezpośrednio na obszar poddawany zabiegowi dzięki specjalnym kaniulom wprowadzanym w skórę przez niewielkie nacięcia. Wcześniej lekarz znieczula miejsce stosując lek zapewniający bezbolesność procedury oraz posiadający właściwości obkurczania naczyń krwionośnych co minimalizuje krwawienie podczas wprowadzania kaniuli. Laser przemieszcza się pomiędzy strukturami skóry i niszczy tkanki tłuszczowe poprzez ich rozpuszczenie. W płynnej formie są one metabolizowane i naturalnie wydalane z organizmu – proces ten rozpoczyna się od razu po zabiegu i trwa przez kolejne trzy miesiące, dzięki czemu utraty niechcianych centymetrów można doświadczać długo po przeprowadzeniu lipolizy laserowej.

 

Ile trwa zabieg?

Zabieg lipolizy laserowej jest krótki – trwa od jednej do dwóch godzin.

 

Co będziesz odczuwać podczas zabiegu?

Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym i jest bezbolesny – w przypadku odczuwania bólu podawana jest dodatkowa dawka środka znieczulającego.

 

Jak długi jest czas powrotu do pełnej aktywności?

Okres rekonwalescencji jest krótki – do codziennych obowiązków wraca się zwykle od razu po zabiegu, a najpóźniej następnego dnia po zabiegu.

 

Czy są jakieś skutki uboczne?

Niewielki odsetek osób poddanych zabiegowi może reagować na ucisk i odczuwać ból operowanej okolicy, który z czasem zanika (maksymalnie do miesiąca). Nacięcia przez które wprowadzana jest kaniula są bardzo małe i szybko stają się niewidoczne.

 

Jakie są przeciwwskazania do jego przeprowadzenia?

Wykonanie zabiegu wykluczają: problemy z krzepliwością krwi, choroby układu oddechowego oraz układu krążenia, nieleczona cukrzyca.

 

Kilka słów o bezpieczeństwie zabiegu:

Lipoliza laserowa cechuje się niewielką inwazyjnością i minimalnym ryzykiem krwawienia. Duże znaczenie ma również wykorzystanie znieczulenia miejscowego zamiast ogólnego. W listopadzie 2006 roku zabieg lipolizy laserowej SmartLipo został zatwierdzony przez FDA.

 

Zastanawiasz się nad tym zabiegiem, a jednym problemem jest kwestia finansowa to mamy na to rozwiązanie! SkinClinic wraz z system finansowym RATALNIE.COM umożliwia rozłożenie płatności na dogodne raty.

Kalkulator rat*

Wartość usługi

Ilość rat

Kwota raty

 

* Obliczenia dokonywane za pomocą kalkulatora są tylko symulacją i nie mogą być traktowane jako oferta handlowa

 • Zabiegi

  • Dietetyka
  • Ginekologia estetyczna
  • Zabiegi SPA
 • kontakt

  Warszawa Centrum,

  ul. Stawki 4b

  tel. 22 424 46 46

  tel. 22 407 27 72

  konsultant: stawki@skinclinic.pl

  godziny otwarcia Zapraszamy

  pon.-pt. sob. nd.
  09.00-21.00 09.00-18.00 10.00-16.00

  Reklama i marketing:
  reklama@skinclinic.pl

 • Polecane zabiegi

 • Formularz kontaktowy


  Wyślij kopię wiadomości na mój adres e-mail


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia